Hlavní partner

Partneři

Home .. Osek-Dlouhá louka
Osek - Dlouhá louka Tisk Email

Datum konání -24-25.6 2017

Místo konání - Osek-Dlouhá louka

Počet přihlášených jezdců -45

 

Upravené automobily

Specialgebaütenwagen
Gesammtsieger-Absolutní vítěz E1 bis 900ccm

Czech E1 do 900ccm

STARTOVNÍ ČÍSLO

STÁT

JMÉNO PŘÍJMENÍ

NÁZEV TEAMU

VOZIDLO

901. CZ Jiří Webinger WebiTrabi Trabant 601
908. CZ Filip Stropek WebiTrabi Trabant 601
913. CZ Barbora Stropková WebiTrabi Trabant 601
917. CZ Václav Civín WebiTrabi Trabant 601

Deutch E1 bis 900ccm

STARTOVNÍ ČÍSLO

STÁT

JMÉNO PŘÍJMENÍ

NÁZEV TEAMU

VOZIDLO

Gesammtsieger-Absolutní vítěz E1 bis 1400ccm

Czech E1 do 1400ccm

STARTOVNÍ ČÍSLO

STÁT

JMÉNO PŘÍJMENÍ

NÁZEV TEAMU

VOZIDLO

402. CZ Roman Kroupa Ford Fiesta
403. CZ Vojtěch Kroupa Ford Fiesta
410. CZ Jiří Volena JK Motorsport Škoda Felicie Kit Car

Deutch E1 bis 1400ccm

STARTOVNÍ ČÍSLO

STÁT

JMÉNO PŘÍJMENÍ

NÁZEV TEAMU

VOZIDLO

404. D Max Palme Palme Racing Skoda Felicia Kit Car
407. D Marcus Schwarz SFW3 Peugeot 106
416. D Stephan Reißig RR Sport 81 Škoda Favorit
444. D Kay Palme Palme Racing Skoda Felicia Kit Car
Gesammtsieger-Absolutní vítěz E1 bis 1600ccm

Czech E1 do 1600ccm

STARTOVNÍ ČÍSLO

STÁT

JMÉNO PŘÍJMENÍ

NÁZEV TEAMU

VOZIDLO

503. CZ Michal Chamola Rendy Team Racing Honda Civic
522. CZ Jiří Galuška ARTFordSPORT Plzeň Ford Fiesta S1600

Deutch E1 bis 1600ccm

STARTOVNÍ ČÍSLO

STÁT

JMÉNO PŘÍJMENÍ

NÁZEV TEAMU

VOZIDLO

504. D André Sommer

MC Grünhain/

SPEEDFACTORY

Peugeot 205Gti
520. D Ralf Falk RennFalken Mitshubishi Colt
521. D Klaus Falk RennFalken Mitshubishi Colt
Gesammtsieger-Absolutní vítěz E1 bis 2000ccm

Czech E1 do 2000ccm

STARTOVNÍ ČÍSLO

STÁT

JMÉNO PŘÍJMENÍ

NÁZEV TEAMU

VOZIDLO

613. CZ Petr Bubeníček JK Motorsport Ford Puma 1,7 Cup

Deutch E1 bis 2000ccm

STARTOVNÍ ČÍSLO

STÁT

JMÉNO PŘÍJMENÍ

NÁZEV TEAMU

VOZIDLO

314. D Christian Viehweger SFW3 Peugeot 306
610. D Lars Kästel VW Golf 1,8
Gesammtsieger-Absolutní vítěz E1 ob 2001ccm

Czech E1 nad 2001ccm

STARTOVNÍ ČÍSLO

STÁT

JMÉNO PŘÍJMENÍ

NÁZEV TEAMU

VOZIDLO

710. CZ Karel Rejšek IMG racing Audi
798. CZ Tomáš Zakouřil PTM Motorsport Seat Ibiza Cupra
799. CZ Kristina Hynková PTM Motorsport Seat Ibiza Cupra

Deutch E1 ob 2001ccm

STARTOVNÍ ČÍSLO

STÁT

JMÉNO PŘÍJMENÍ

NÁZEV TEAMU

VOZIDLO

725. D Andreas Balzer SFW3 Nissan Sunny EVO 2
Gesammtsieger-Absolutní vítěz E2/C

Czech E2/C

STARTOVNÍ ČÍSLO

STÁT

JMÉNO PŘÍJMENÍ

NÁZEV TEAMU

VOZIDLO

804. CZ Vladimír Pešek PP Motorsport Subaru Impreza
809. CZ Vladimír Filip Filip racing team Mitshubishi Lancer EVO8
880. CZ Ctibor Černý Bowa Autodoctors Mitsubishi lancer Evo ix

Deutch E2/C

STARTOVNÍ ČÍSLO

STÁT

JMÉNO PŘÍJMENÍ

NÁZEV TEAMU

VOZIDLO

 

Formulové vozy-formule E2

STARTOVNÍ ČÍSLO

STÁT

JMÉNO PŘÍJMENÍ

NÁZEV TEAMU

VOZIDLO

 

Historické automobily do roku 1987
Historische Wagen Baujahrs bis 1987
Gesammtsieger-Absolutní vítěz H bis 1400ccm

Czech H do 1400ccm

STARTOVNÍ ČÍSLO

STÁT

JMÉNO PŘÍJMENÍ

NÁZEV TEAMU

VOZIDLO

52. CZ Petr Brousek Hustle Mini Cooper
53. CZ Petr Václavík VK-Motorsport Škoda 110R
56. CZ Adam Brousek Hustle Mini Cooper
65. CZ Petr Klasz DAUCZECH team Škoda130
66. CZ Karel Klazs DAUCZECH team Škoda 130

Deutch H bis 1400ccm

STARTOVNÍ ČÍSLO

STÁT

JMÉNO PŘÍJMENÍ

NÁZEV TEAMU

VOZIDLO

Gesammtsieger-Absolutní vítěz H bis 1600ccm

Czech H do 1600ccm

STARTOVNÍ ČÍSLO

STÁT

JMÉNO PŘÍJMENÍ

NÁZEV TEAMU

VOZIDLO

156. CZ František Andrys AS SYCHROV racing PEUGEOT 205GTI

Deutch H bis 1600ccm

STARTOVNÍ ČÍSLO

STÁT

JMÉNO PŘÍJMENÍ

NÁZEV TEAMU

VOZIDLO

Gesammtsieger-Absolutní vítěz H ob 1601ccm

Czech H nad 1601ccm

STARTOVNÍ ČÍSLO

STÁT

JMÉNO PŘÍJMENÍ

NÁZEV TEAMU

VOZIDLO

225. CZ Jan Bursa Elektrobursa Porche
233. CZ Luděk Bursa Elektrobursa Porche

Deutch H ob 1601ccm

STARTOVNÍ ČÍSLO

STÁT

JMÉNO PŘÍJMENÍ

NÁZEV TEAMU

VOZIDLO

888. D Kevin Partzsch Racing Team Ahornberg Opel Kadett E GSI

 

Neupravené automobily - Serienwagen

Škoda cup

STARTOVNÍ ČÍSLO

STÁT

JMÉNO PŘÍJMENÍ

NÁZEV TEAMU

VOZIDLO

47. CZ Zdeněk Veselý Vráboš team Škoda 105

N do 1400ccm

STARTOVNÍ ČÍSLO

STÁT

JMÉNO PŘÍJMENÍ

NÁZEV TEAMU

VOZIDLO

3. CZ Tomáš Vlček Auto MiTo Peugeot 106 rallye
4. CZ Zdeněk Anders Ford Fiesta

N do 1600ccm

STARTOVNÍ ČÍSLO

STÁT

JMÉNO PŘÍJMENÍ

NÁZEV TEAMU

VOZIDLO

101. CZ Pavel Kubíček 2K Citroen Saxo
111. CZ Jan Kalista MH Honda racing Honda
112. CZ Martin Kalista MH Honda racing Honda

N do 2000ccm

STARTOVNÍ ČÍSLO

STÁT

JMÉNO PŘÍJMENÍ

NÁZEV TEAMU

VOZIDLO

333. CZ Mirek Pribula AutoMito Renault Clio R

N nad 2001ccm

STARTOVNÍ ČÍSLO

STÁT

JMÉNO PŘÍJMENÍ

NÁZEV TEAMU

VOZIDLO

284. CZ Petr Kouřil Stéčko ford focus ST
392. CZ Michael Prečan West Czech Tuners vw golf II 1.9 tdi

 

Hosté

STARTOVNÍ ČÍSLO

STÁT

JMÉNO PŘÍJMENÍ

NÁZEV TEAMU

VOZIDLO

 

Junior cup

STARTOVNÍ ČÍSLO

STÁT

JMÉNO PŘÍJMENÍ

NÁZEV TEAMU

VOZIDLO

996. CZ Jan Bursa ml. Elektrobursa Mazda 323
 

Přihlášení



Přihlášky k závodům

Partnerské kluby

Mediální partneři

Záchranné složky



statistika

Členové : 1075
Obsah : 1375
Počet zobrazení článků : 2116464

Navigace

Nejčtenější

Statistika

Právě připojeni - hostů: 138 a člen: 1 

Založeno na Joomla!. Designed by: joomla templates web hosting Valid XHTML and CSS.