Hlavní partner

 

Partneři

 

 

 

 

 

Home
Občerstvení v Úterý Tisk Email

Občerstvení u Verči se pro závod v Úterý rozhodlo pro vás všechny udělat větší komfort.Pití bude pro větší komfort diváků zařízen v podobě samostatného stánku s pitím, kde bude točené pivo, točená limonáda, točené nealkoholické pivo a jako novinka míchané koktejly: Mojito(alko,nealko), Cuba Libre, Gin s tonikem, Vodka s džusem, Křídla (vodka s redbullem) a Aperol Spritz.


Další stánek bude jen s jídlem, kde si budete moct zakoupit vyhlášený domácí hovězí burg se slaninou a sýrem a hranolkami. Krkovičku, klobásu nebo grilovaný hermelín. Nezapomeneme ani na stánek, který Vás doprovází po celou sezonu. Zde bude vše jako každé závody, jen doplněné o hovězí svíčkovou na smetaně s houskovým knedlíkem a vepřové výpečky se zelím a bramborovým knedlíkem. Nemusíte se bát, ani na oblíbený kuřecí řízek s domácím bramborovým salátem jsme nezapomněli. Nově si můžete dát chuťovku k pivu gothaj s cibulí a octem a nebo buřty na pivě. 
U startu pro Vás bude otevřený stánek s točeným pivem a limonádou. 
Jak už jste určitě četli v programu na sobotní večer je připravená hra bingo. Lístky si budete moct zakoupit na stánku u Verči.
Věříme že budete velice spokojeni a na všechny se těšíme. Otevíráme v pátek 17.8.2018.

 

 

PřihlášeníPřihlášky k závodům

Partnerské kluby

Mediální partneři

 

Záchranné složkystatistika

Členové : 935
Obsah : 1610
Počet zobrazení článků : 2979070

Navigace

Nejčtenější

Statistika

Právě připojeni - hostů: 117 

Založeno na Joomla!. Designed by: joomla templates web hosting Valid XHTML and CSS.