Hlavní partner

 

Partneři

 

 

 

Home
Konečné pořadí klasifikovaných jezdců ve třídách sezóny 2018 Tisk Email

Pořadí jezdců po splnění podmínky odjetí sedmi a více závodů

 

 

N do 1400ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

BOBEK Jiří

Bobkolety

252

9

2.místo

KODAJEK Jakub

VLK RACING

172,6

10

3.místo

HŘAVA Jaroslav

Kroubang Racing

136,4

9

N do 1600ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

KUBÍČEK Pavel

2K

234,5

11

2.místo

KALISTA Martin

MH Honda Racing

192,1

12

N nad 2001ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

KUBEŠ Ladislav

JB Cars

295

13

2.místo

MATOUŠEK Jan

MatyCars

264,5

13

N2-volná

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

ČERNÝ Ctibor

BOWA Autodoctors

192

8

H do 1600ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

ANDRYS František

AS SYCHROV racing

146

7

Gesammtsieger-Absolutní vítěz E1 bis 950ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

WEBINGER Jiří

WebiTrabi

178

8

Gesammtsieger-Absolutní vítěz E1 bis 1400ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

VOLENA Jiří

JK Motorsport

369

13

2.místo

HORÁKOVÁ Zuzka

-

150,2

8

3.místo

BUREŠ Radek

MUBUMI Team

130,8

8

4.místo

SCHWARZ Marcus

SWF3

108,8

10

CZECH E1 bis 1400ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

VOLENA Jiří

JK Motorsport

280,9b

13

2.místo

BUREŠ Radek

MUBUMI Team

87,6b

8

3.místo

HORÁKOVÁ Zuzka

84,3b

8

DEUTCH E1 bis 1400ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

SCHWARZ Marcus

SFW3

169,5b

10

Gesammtsieger-Absolutní vítěz E1 bis 1600ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

KAŠPAR Michal

Myšáci 77

376

13

2.místo

SOMMER André

SWF3

121,3

9

3.místo

KAŠPAROVÁ Martina

Myšáci 77

104,8

10

4.místo

FALK Ralf

RennFalken

60,4b

7

CZECH E1 bis 1600ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

KAŠPAR Michal

Myšaci 77

300b

13

2.místo

KAŠPAROVÁ Martina

Myšaci 77

125b

10

DEUTCH E1 bis 1600ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

SOMMER André

SWF3

140,6b

9

2.místo

FALK Ralf

RennFalken

60,4b

7

Gesammtsieger-Absolutní vítěz E1 bis 2000ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

PRIBULA Mirek

Automito

255,7

13

2.místo

BUBENÍČEK Petr

JK Motorsport

199,4

10

3.místo

BAĎURA Svatopluk

IGS Racing

182,5

8

4.místo

MUSIL Josef

MUBUMI Team

145,4

8

5.místo

ŠAFAŘÍK Martin

MT racingteam

74

10

CZECH E1 bis 2000ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

PRIBULA Mirek

Automito

194,5b

12

2.místo

BAĎURA Svatopluk

IG Speed

125,5b

7

3.místo

MUSIL Josef

102,6b

8

4.místo

BUBENÍČEK Petr

JK Motorsport

81.8b

8

5.místo

ŠAFAŘÍK Martin

MT racingteam

39,2b

9

Gesammtsieger-Absolutní vítěz E1 ob 2001ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

KOLČAVA Radek

PTM MOTORSPORT

261,1

11

2.místo

LEHMANN Tomáš

Kajmann team

222,1

8

4.místo

ZAKOUŘIL Tomáš

PTM Motorsport

134,2

11

5.místo

LEHMANN Karel

Kajmann team

115,2

8

6.místo

MONDEK Karel

MK Plzeň

109,6

7

7.místo

FALK Klaus

RennFalken

39,6

7

CZECH  E1 ob 2001ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

KOLČAVA Radek

PTM + KORA MOTORSPORT

228,5

11

2.místo

LEHMANN Tomáš

Kajmann team

169,8b

8

3.místo

ZAKOUŘIL Tomáš

PTM + KORA Motorsport

119,4b

11

4.místo

MONDEK Karel

MK Plzeň

92b

7

5.místo

LEHMANN Karel

Kajmann team

88,2b

8

DEUTCH E1 ob 2001ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

FALK Klaus

RennFalken

140b

7

Gesammtsieger-Absolutní vítěz E2/C

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

BURSA Luděk

Elektrobursa

263,8

13

2.místo

BURSA Jan st.

Elektrobursa

151,9

11

JUNIOP CUP

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

BURSA Jan ml.

Elektrobursa

217

11

DÁMSKÝ POHÁR

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

KAŠPAROVÁ Martina

Martina Baby

148,3

10

2.místo

HORÁKOVÁ Zuzka

143,5

8

Gesammtsieger-Absolutní vítěz H ob 1601ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

HASIL Vladimír

HRT Žatec

150

7

2.místo

KUNZ Kurt

-

102,7

8

CZECH-H NAD 1600ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

HASIL Vladimír

IGS racing

80b

7

DEUTCH H OB 1600ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

KUNZ Kurt

133b

8

Gesammtsieger-Absolutní vítěz H bis 1400ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

VÁCLAVÍK Petr

VK Motorsport

191

11

2.místo

SKOŘEPA Jan

IGS Racing

181,4

9

3.místo

BAŽATA Jiří

Chodovar

105,3

7

 

Přihlášení



Přihlášky k závodům

Přihlášení jezdci

Partnerské kluby

Mediální partneři

 

Záchranné složky



statistika

Členové : 893
Obsah : 1527
Počet zobrazení článků : 2691010

Navigace

Nejčtenější

Statistika

Právě připojeni - hostů: 47 

Založeno na Joomla!. Designed by: joomla templates web hosting Valid XHTML and CSS.