Hlavní partner

 

Partneři

 

 

 

 

 

Home
Platba na startovného pro závod na Autodromu Sosnová Tisk Email

 

Vážení jezdci,

startovné na dvouzávod na Autodromu Sosnové konaném 6.6. 2020 je 3000,- Kč. Startovné zašlete na účet 2401016205/2010 vedený ve Fio bance, a to nejpozději do 26.5.2020!!! Jako variabilní symbol uveďte vaše startovní číslo ze seznamu přihlášených.

Důrazně upozorňujeme, že jezdci, kteří nezaplatí startovné na účet do stanoveného termínu (rozhodující je termín připsání částky na účet, doporučujeme tak hradit s dostatečným předstihem, dle možnosti služeb Vaší banky), budou vyškrtnuti ze startovní listiny a nahrazeni náhradníky. Na případnou účast čeká spousta dalších jezdců - náhradníků. Ze stejného důvodu prosíme všechny, kdo z nějakého důvodu nebudou moci startovat a jsou přihlášení, aby se řádně a včas omluvili, aby je mohl nahradit další jezdec z náhradníků.

Pojištění pro závod na Autodrom Sosnová je 300,- Kč. Pojištění bude placeno hotově, při vjezdu do areálu Autodromu Sosnová. Zde budou také případně k dispozici startovní čísla a další samolepky pro zdárné provedení technické prohlídky (šipky, odpojovače, hasicí přístroj). Samolepky je ideální objednat předem (zprávou nebo emailem), neobjednaných samolepek bude jen omezený počet.

V případě povolení příjezdu německých závodníků, budou tito jezdci z pochopitelných důvodů, platit startovné hotově v místě konání závodu. Zatím nevíme, zda restrikce povolí jejich přejezd přes hraniční přechody.

Věříme, že všichni chápeme tuto pro všechny zvláštní situaci a zároveň to, že první závody všech seriálů budou pod pečlivým dohledem úřadů, a tak Vás prosíme o dodržování všech podmínek a požadavků pořadatelů, které budou ohlášeny předem, případně přímo na místě. Musíme všichni, co nejlépe dodržovat velké množství nařízených opatření na Covid-19, tak abychom mohli (nejen) tento závod bez problémů odjet.

 

PřihlášeníPřihlášky k závodům

Partnerské kluby

Mediální partneři

 

Záchranné složkystatistika

Členové : 962
Obsah : 1647
Počet zobrazení článků : 3205584

Navigace

Nejčtenější

Statistika

Právě připojeni - hostů: 78 

Založeno na Joomla!. Designed by: joomla templates web hosting Valid XHTML and CSS.