Hlavní partner

 

Partneři

 

 

 

Home
Výsledky tříd sezóny 2018 po Bílině Tisk Email

ŠKODA CUP

umístění

jezdec

team

body

1.místo

VESELÝ Zdeněk

VRABOS TEAM

40b

N do 1400ccm

umístění

jezdec

team

body

1.místo

BOBEK Jiří

Bobkolety

86b

2.místo

BAUER Michal

Reatrac Motorsport

45b

3.místo

ŠULC Miroslav

Perná Racing

37b

4.místo

HANŽL Robert

Fast Stars

32b

5.místo

BENK Luboš

Kroubang Racing

30b

6.místo

LIBERTÍN Tomáš

ACSD Racing Team

24b

7.místo

KODAJEK Jakub

VLK racing

19,5b

8.místo

JEŽEK Milan ml.

15,6b

N do 1600ccm

umístění

jezdec

team

body

1.místo

KUBÍČEK Pavel

2K

71b

2.místo

ANDRUCHOVIČ Milan

60b

3.místo

VLČEK Tomáš

AUTO MITO

49,5b

4.místo

CIKÁN Radek

AŠ Hvězda

45b

5.místo

KALISTA Martin

MH Honda Racing

39,6b

6.místo

KUBOVÁ Denisa

Stechema racing

18b

N do 2000ccm

umístění

jezdec

team

body

1.místo

MAZÁNEK Václav

Perná Racing

66b

2.místo

PROCHÁZKA Milan

Opel Racing

42b

3.místo

THOMAS Marcel

IMG Racing

32,4b

4.místo

JEŽEK Milan

14,4b

N nad 2001ccm

umístění

jezdec

team

body

1.místo

KUBEŠ Ladislav

JB Cars

68,5b

2.místo

HŘAVA Jaroslav

Kroubang Racing

39b

3.místo

DVOŘÁK Jan

-

31,2b

4.místo

MATOUŠEK Jan

MatyCars

22b

5.místo

ŠEN Jiří

-

13

N2-volná

umístění

jezdec

team

body

1.místo

ČERNÝ Ctibor

BOWA Autodoctors

72b

2.místo

BUBANEC Luděk

Bubu Team

36b

3.místo

NĚMČEK Michal

Bubu Team

28,8b

4.místo

HLAVATÝ Petr

HPCG

18b

5.místo

HLAVATÁ Lenka

HPCG

14,4b

H do 1400ccm

umístění

jezdec

team

body

1.místo

SKOŘEPA Jan

IGS racing

62,5b

2.místo

VÁCLAVÍK Petr

VK Motorsport

38,5b

3.místo

BAŽATA Jiří

Chodovar

18b

H do 1600ccm

umístění

jezdec

team

body

1.místo

MAIER Pavel

VK motorsport

40b

2.místo

ANDRYS František

AS Sychrov racing

20b

Gesammtsieger-Absolutní vítěz E1 bis 950ccm

umístění

jezdec

team

body

1.místo

WEBINGER Jiří

WebiTrabi

64b

2.místo

STROPEK Filip

WebiTrabi

33b

Gesammtsieger-Absolutní vítěz E1 bis 1400ccm

umístění

jezdec

team

body

1.místo

VOLENA Jiří

JK Motorsport

86b

2.místo

FOUSEK Aleš

ACSD Racing Team

45b

3.místo

SCHWARZ Marcus

SFW3

43b

4.místo

HRUBÝ Pavel

ART Motorsport

30b

5.místo

CHVALINA David

Suchá Měrka Oleje

21b

6.místo

ŠAUER Igor

IGS racing

19,5b

7.místo

HORÁKOVÁ Zuzka

18b

8.místo

KROUPA Roman

15,6b

CZECH E1 bis 1400ccm

umístění

jezdec

team

body

1.místo

VOLENA Jiří

JK Motorsport

76b

2.místo

FOUSEK Aleš

ACSD Racing Team

42b

3.místo

HRUBÝ Pavel

ART Motorsport

28b

4.místo

CHVALINA David

Suchá Měrka Oleje

19,6b

5.místo

ŠAUER Igor

IGS racing

18b

6.místo

HORÁKOVÁ Zuzka

16,8b

7.místo

KROUPA Roman

14,4b

DEUTCH E1 bis 1400ccm

umístění

jezdec

team

body

1.místo

SCHWARZ Marcus

SFW3

60b

Gesammtsieger-Absolutní vítěz E1 bis 1600ccm

umístění

jezdec

team

body

1.místo

KAŠPAR Michal

Martina Baby

86b

2.místo

SOMMER André

SWF3

64,5b

3.místo

KAŠPAROVÁ Martina

Martina Baby

48,6b

4.místo

ŠÁTEK Jakub

Jakub Šátek racing team

37b

5.místo

FALK Ralf

RennFalken

22,4

6.místo

ŠPLÍCHAL Jiří ml.

Šplíchy team

18b

7.místo

ŠPLÍCHAL Jiří

Šplíchy team

12b

CZECH E1 bis 1600ccm

umístění

jezdec

team

body

1.místo

KAŠPAR Michal

Martina Baby

76b

2.místo

KAŠPAROVÁ Martina

Martina Baby

52,8b

3.místo

ŠÁTEK Jakub

Jakub Šátek racing team

40b

4.místo

ŠPLÍCHAL Jiří ml.

Šplíchy team

21b

5.místo

ŠPLÍCHAL Jiří

Šplíchy team

14b

DEUTCH E1 bis 1600ccm

umístění

jezdec

team

body

1.místo

SOMMER André

SWF3

64b

2.místo

FALK Ralf

RennFalken

36b

Gesammtsieger-Absolutní vítěz E1 bis 2000ccm

umístění

jezdec

team

body

1.místo

PRIBULA Mirek

Automito

80,5b

2.místo

ČÁBELA Martin

Buildtec racing

77,7b

3.místo

KRČEK Josef

www.carbon-parts.cz

45,6b

4.místo

BAĎURA Svatopluk

IG Speed

40b

5.místo

KUBA Tomáš

Stachema Racing

38b

6.místo

ŠAUER Jirka

28b

7.místo

KUBA Aleš

Stachema Racing Team

26,6b

8.místo

FROUS Josef

Reatrac Motorsport

19b

9.místo

ŠTÁSTKA Jirka

LEGR racing team

16,8b

10.místo

UHLIG Danny

SFW3

13,3b

11.místo

VIEHWEGER Christián

SWF3

9,5b

12.místo

PILNÍK Tomáš

A JETO Motorsport

0

CZECH E1 bis 2000ccm

umístění

jezdec

team

body

1.místo

PRIBULA Mirek

Automito

72.5b

2.místo

ČÁBELA Martin

Buildtec racing

69,9b

3.místo

KRČEK Josef

www.carbon-parts.cz

40,8b

4.místo

BAĎURA Svatopluk

IG Speed

36,5b

5.místo

KUBA Tomáš

Stachema Racing

34b

6.místo

KUBA Aleš

Stachema Racing Team

23,8b

7.místo

ŠAUER Jirka

26b

8.místo

FROUS Josef

Reatrac Motorsport

17b

9.místo

ŠTÁSTKA Jiří

LEGR racing team

15.6b

10.místo

PILNÍK Tomáš

A JETO Motorsport

0B

DEUTCH  E1 bis 2000ccm

umístění

jezdec

team

body

1.místo

UHLIG Danny

SFW3

48b

2.místo

VIEHWEGER Christián

SWF3

33b

Gesammtsieger-Absolutní vítěz E1 ob 2001ccm

umístění

jezdec

team

body

1.místo

KOLČAVA Radek

PTM MOTORSPORT

106b

2.místo

KOPECKÝ Radek ml.

RHR Motorsport

71b

3.místo

MONDEK Karel

MK Plzeň

43,2b

4.místo

MONDEK Šimon

MK Plzeň

36b

5.místo

WUTSCHKA Pavel

VW motorsport

25,5b

6.místo

KOPECKÝ Jan

RHR Motorsport

25,2b

7.místo

ZAKOUŘIL Tomáš

PTM Motorsport

45,6b

8.místo

FALK Klaus

RennFalken

21,2b

9.místo

KOPECKÝ Radek

RHR Motorsport

13,6b

10.místo

REJSEK Karel

AUTO CROS Chabařovice

10,2b

11.místo

HORYNA Josef

9b

12.místo

HYNKOVÁ Kristina

PTM Motorsport

5,4b

13.místo

JINDRÁK Jaroslav

JRT

5,1b

CZECH  E1 ob 2001ccm

umístění

jezdec

team

body

1.místo

KOLČAVA Radek

PTM MOTORSPORT

100b

2.místo

KOPECKÝ Radek ml.

RHR Motorsport

67b

3.místo

ZAKOUŘIL Tomáš

PTM Motorsport

43b

4.místo

MONDEK Karel

MK Plzeň

40,8b

5.místo

MONDEK Šimon

MK Plzeň

36b

6.místo

WUTSCHKA Pavel

VW motorsport

24b

7.místo

KOPECKÝ Jan

RHR Motorsport

23,8b

8.místo

HORYNA Josef

13,6b

9.místo

KOPECKÝ Radek

RHR Motorsport

12,8b

10.místo

REJSEK Karel

AUTO CROS Chabařovice

9,6b

11.místo

JINDRÁK Jaroslav

JRT

6,4b

12.místo

HYNKOVÁ Kristina

PTM Motorsport

5,1b

DEUTCH E1 ob 2001ccm

umístění

jezdec

team

body

1.místo

FALK Klaus

RennFalken

60b

Gesammtsieger-Absolutní vítěz E2/C

umístění

jezdec

team

body

1.místo

BURSA Luděk

Elektrobursa

64,2b

2.místo

CEBE Robert

Turbodevils

42b

3.místo

ŠKVÁRA Radek

RŠ KOTOPEKY

30,8b

4.místo

PÁNEK Jiří

Profi Racing

28b

5.místo

BURSA Jan st.

Elektrobursa

27,7b

Formulové vozy-formule E2

umístění

jezdec

team

body

1.místo

VLK Zdeněk

38,5b

2.místo

MATOUŠEK Josef

385b

HOSTÉ

umístění

jezdec

team

body

1.místo

MATOUŠEK Jan

MatyCars

35

2.místo

BLAŽEK Jan

IMG racing

28

3.místo

PALDUS Martin

-

27

4.místo

PLUHAŘ Dominik

30

5.místo

NOVÁK Petr ml.

IMG racing

21

6.místo

SCHINDLER Michal

Fast Stars

20

7.místo

DOKOUPIL Aleš

- Zewlpyco Racing

17

8.místo

NOVÁK Petr

IMG racing

16,8

9.místo

KRIEGEL Jindra

Fast Stars

15

10.místo

BLAŽEK Vladimír

IMG racing

14

11.místo

BABÍK Martin

IMG racing

11,2

12.místo

ANDERS Zdeněk

-

11

13.místo

FILO Lukáš

-

9

14.místo

FILO Tereza

9

15.místo

NOVÁK Jan

-

7

16.místo

ČIBERA Tomáš

-

4

JUNIOP CUP

umístění

jezdec

team

body

1.místo

BURSA Jan ml.

Elektrobursa

60

DÁMSKÝ POHÁR

umístění

jezdec

team

body

1.místo

KAŠPAROVÁ Martina

Martina Baby

60

2.místo

FILO Tereza

25

3.místo

KUBOVÁ Denisa

Stechema racing

20

4.místo

HLAVATÁ Lenka

HPCG

15

5.místo

HORÁKOVÁ Zuzka

15

6.místo

HYNKOVÁ Kristina

PTM motorsport

12

Gesammtsieger-Absolutní vítěz H ob 1601ccm

umístění

jezdec

team

body

1.místo

HASIL Vladimír

IGS racing

22b

2.místo

KUNZ Kurt

16,5b

CZECH-H NAD 1600ccm

umístění

jezdec

team

body

1.místo

HASIL Vladimír

IGS racing

20b

DEUTCH H OB 1600ccm

umístění

jezdec

team

body

1.místo

KUNZ Kurt

20b

 

Přihlášení



Přihlášky k závodům

Partnerské kluby

Mediální partneři

 

Záchranné složky



statistika

Členové : 888
Obsah : 1504
Počet zobrazení článků : 2662579

Navigace

Nejčtenější

Statistika

Právě připojeni - hostů: 67 

Založeno na Joomla!. Designed by: joomla templates web hosting Valid XHTML and CSS.