Hlavní partner

 

Partneři

 

 

 

Home
Výsledky tříd sezony 2018 po závodě V Kdyni Tisk Email

 

ŠKODA CUP

umístění

jezdec

team

body

1.místo

VESELÝ Zdeněk

VRABOS TEAM

40b

N do 1400ccm

umístění

jezdec

team

body

1.místo

BOBEK Jiří

Bobkolety

142b

2.místo

KODAJEK Jakub

VLK racing

69,6b

3.místo

BRONISLAV Štefan

AS Sychrov racing

64b

4.místo

BAUER Michal

Reatrac Motorsport

45b

5.místo

JEŽEK Milan ml.

38b

6.místo

ŠULC Miroslav

Perná Racing

37b

7.místo

HANŽL Robert

Fast Stars

32b

8.místo

BENK Luboš

Kroubang Racing

30b

9.místo

HŘAVA Jaroslav

Kroubang Racing

28b

10.místo

LIBERTÍN Tomáš

ACSD Racing Team

24b

N do 1600ccm

umístění

jezdec

team

body

1.místo

KUBÍČEK Pavel

2K

137b

2.místo

KALISTA Martin

MH Honda Racing

70,5b

3.místo

ANDRUCHOVIČ Milan

60b

4.místo

VLČEK Tomáš

AUTO MITO

49,5b

5.místo

CIKÁN Radek

AŠ Hvězda

45b

6.místo

KALISTA Jan

MH Honda Racing

18b

7.místo

KUBOVÁ Denisa

Stechema racing

18b

N do 2000ccm

umístění

jezdec

team

body

1.místo

JEŽEK Milan

70,4b

2.místo

MAZÁNEK Václav

Perná Racing

66b

3.místo

PROCHÁZKA Milan

Opel Racing

42b

4.místo

THOMAS Marcel

IMG Racing

32,4b

5.místo

PLECHATÝ Tomáš

WEST CZECH TUNERS

14,4b

N nad 2001ccm

umístění

jezdec

team

body

1.místo

KUBEŠ Ladislav

JB Cars

123b

2.místo

MATOUŠEK Jan

MatyCars

120,5b

3.místo

HŘAVA Jaroslav

Kroubang Racing

39b

4.místo

DVOŘÁK Jan

-

31,2b

5.místo

ŠEN Jiří

-

13

N2-volná

umístění

jezdec

team

body

1.místo

ČERNÝ Ctibor

BOWA Autodoctors

72b

2.místo

BUBANEC Luděk

Bubu Team

36b

3.místo

NĚMČEK Michal

Bubu Team

28,8b

4.místo

HLAVATÝ Petr

HPCG

18b

5.místo

HLAVATÁ Lenka

HPCG

14,4b

H do 1600ccm

umístění

jezdec

team

body

1.místo

ANDRYS František

AS Sychrov racing

60b

2.místo

MAIER Pavel

VK motorsport

40b

Gesammtsieger-Absolutní vítěz E1 bis 950ccm

umístění

jezdec

team

body

1.místo

WEBINGER Jiří

WebiTrabi

64b

2.místo

STROPEK Filip

WebiTrabi

33b

Gesammtsieger-Absolutní vítěz E1 bis 1400ccm

umístění

jezdec

team

body

1.místo

VOLENA Jiří

JK Motorsport

170b

2.místo

SCHWARZ Marcus

SFW3

79b

3.místo

HORÁKOVÁ Zuzka

75,5b

4.místo

FRIEDEL Martin

SFW3

55,9

5.místo

FOUSEK Aleš

ACSD Racing Team

45b

6.místo

BUREŠ Radek

MUBUMI Team

36,2b

7.místo

ŠAUER Igor

IGS racing

35,1b

8.místo

HRUBÝ Pavel

ART Motorsport

30b

9.místo

MÍŠEK Patrik

MBM

26b

10.místo

CHVALINA David

Suchá Měrka Oleje

21b

11.místo

KROUPA Roman

15,6b

12.místo

PŘENOSYL Miroslav

LPG Power

13,6b

13.místo

TERŠ Jiří jun.

Auto Terš Racing Team Klatovy

11,5B

CZECH E1 bis 1400ccm

umístění

jezdec

team

body

1.místo

VOLENA Jiří

JK Motorsport

149b

2.místo

HORÁKOVÁ Zuzka

67,3b

3.místo

FOUSEK Aleš

ACSD Racing Team

42b

4.místo

BUREŠ Radek

MUBUMI Team

34,8b

5.místo

ŠAUER Igor

IGS racing

34,5b

6.místo

MÍŠEK Patrik

MBM

26b

7.místo

HRUBÝ Pavel

ART Motorsport

28b

8.místo

TERŠ Jiří jun.

Auto Terš Racing Team Klatovy

20,2b

9.místo

CHVALINA David

Suchá Měrka Oleje

19,6b

10.místo

PŘENOSYL Miroslav

LPG Power

15b

11.místo

KROUPA Roman

14,4b

DEUTCH E1 bis 1400ccm

umístění

jezdec

team

body

1.místo

SCHWARZ Marcus

SFW3

109,5b

2.místo

FRIEDEL Martin

SFW3

66b

Gesammtsieger-Absolutní vítěz E1 bis 1600ccm

umístění

jezdec

team

body

1.místo

KAŠPAR Michal

Martina Baby

174b

2.místo

SOMMER André

SWF3

84,9b

3.místo

KAŠPAROVÁ Martina

Martina Baby

77,8b

4.místo

ŠÁTEK Jakub

Jakub Šátek racing team

37b

5.místo

KOTLAN Petr

36,3b

6.místo

FALK Ralf

RennFalken

29,2b

7.místo

PALME Max

Palme racing

25,5b

8.místo

MOULIS Pavel

Martina Baby

21b

9.místo

ŠPLÍCHAL Jiří ml.

Šplíchy team

18b

10.místo

ŠIMEK Stanislav ml.

Garage team

17b

11.místo

POLANECKÝ Aleš

Automito

14b

12.místo

ŠPLÍCHAL Jiří

Šplíchy team

12b

13.místo

MLÁTEČEK Jan

11,2b

14.místo

RAITHEL Jens

10,2b

15.místo

RAITHEL Dirk

0b

CZECH E1 bis 1600ccm

umístění

jezdec

team

body

1.místo

KAŠPAR Michal

Martina Baby

154b

2.místo

KAŠPAROVÁ Martina

Martina Baby

82,8b

3.místo

ŠÁTEK Jakub

Jakub Šátek racing team

40b

4.místo

KOTLAN Petr

36,3b

5.místo

MOULIS Pavel

Martina Baby

21b

6.místo

ŠPLÍCHAL Jiří ml.

Šplíchy team

21b

7.místo

ŠIMEK Stanislav ml.

Garage team

18b

8.místo

ŠPLÍCHAL Jiří

Šplíchy team

14b

9.místo

POLANECKÝ Aleš

14b

10.místo

MLÁTEČEK Jan

11,2b

DEUTCH E1 bis 1600ccm

umístění

jezdec

team

body

1.místo

SOMMER André

SWF3

85b

2.místo

FALK Ralf

RennFalken

50b

3.místo

PALME Max

Palme racing

28b

4.místo

RAITHEL Jens

16,8b

5.místo

RAITHEL Dirk

0b

Gesammtsieger-Absolutní vítěz E1 bis 2000ccm

umístění

jezdec

team

body

1.místo

PRIBULA Mirek

Automito

151b

2.místo

ČÁBELA Martin

Buildtec racing

77,7b

3.místo

MUSIL Josef

76b

4.místo

BUBENÍČEK Petr

JK Motorsport

70,8b

5.místo

KUBA Tomáš

Stachema Racing

52,4b

6.místo

KRČEK Josef

www.carbon-parts.cz

45,6b

7.místo

BAĎURA Svatopluk

IG Speed

40b

8.místo

ŠTÁSTKA Jirka

LEGR racing team

38,4b

9.místo

KUBA Aleš

Stachema Racing Team

32b

10.místo

PŘIBÁŇ Jan

29b

11.místo

ŠAUER Jirka

28b

12.místo

UHLIG Danny

SFW3

20,5b

13.místo

VIEHWEGER Christián

SWF3

20,3b

14.místo

FROUS Josef

Reatrac Motorsport

19b

15.místo

ŠAFAŘÍK Martin

MT racingteam

12b

16.místo

PILNÍK Tomáš

A JETO Motorsport

0

CZECH E1 bis 2000ccm

umístění

jezdec

team

body

1.místo

PRIBULA Mirek

Automito

138,5b

2.místo

MUSIL Josef

72b

3.místo

ČÁBELA Martin

Buildtec racing

69,9b

4.místo

BUBENÍČEK Petr

JK Motorsport

65,6b

5.místo

KUBA Tomáš

Stachema Racing

46,8b

6.místo

KRČEK Josef

www.carbon-parts.cz

40,8b

7.místo

BAĎURA Svatopluk

IG Speed

36,5b

8.místo

KUBA Aleš

Stachema Racing Team

33,4b

9.místo

PŘIBÁŇ Jan

28b

10.místo

ŠAUER Jirka

26b

11.místo

ŠTÁSTKA Jiří

LEGR racing team

19,2b

12.místo

FROUS Josef

Reatrac Motorsport

17b

13.místo

ŠAFAŘÍK Martin

MT racingteam

11,2b

14.místo

PILNÍK Tomáš

A JETO Motorsport

0b

DEUTCH  E1 bis 2000ccm

umístění

jezdec

team

body

1.místo

UHLIG Danny

SFW3

64,5b

2.místo

VIEHWEGER Christián

SWF3

55b

Gesammtsieger-Absolutní vítěz E1 ob 2001ccm

umístění

jezdec

team

body

1.místo

KOLČAVA Radek

PTM +KORA motorsport

157,6b

2.místo

MONDEK Karel

MK Plzeň

79,2b

3.místo

ZAKOUŘIL Tomáš

PTM +KORA motorsport

73,2b

4.místo

VALÁŠEK Václav

72b

5.místo

LEHMANN Tomáš

Kajmann team

72b

6.místo

KOPECKÝ Radek ml.

RHR Motorsport

71b

7.místo

MONDEK Šimon

MK Plzeň

64,8b

8.místo

LEHMANN Karel

Kajmann team

43,2b

9.místo

FALK Klaus

RennFalken

30,2b

10.místo

WUTSCHKA Pavel

VW motorsport

25,5b

11.místo

KOPECKÝ Jan

RHR Motorsport

25,2b

12.místo

HYNKOVÁ Kristina

PTM +KORA motorsport

24,6b

13.místo

AVRAT Vladimír

Garage team

22,5b

14.místo

KOPECKÝ Radek

RHR Motorsport

13,6b

15.místo

TERŠ Jiří

Auto Terš Racing Team Klatovy

13b

16.místo

REJSEK Karel

AUTO CROS Chabařovice

10,2b

17.místo

HORYNA Josef

9b

18.místo

JINDRÁK Jaroslav

JRT

5,1b

CZECH  E1 ob 2001ccm

umístění

jezdec

team

body

1.místo

KOLČAVA Radek

PTM + KORA MOTORSPORT

149,6b

2.místo

MONDEK Karel

MK Plzeň

76,8b

3.místo

LEHMANN Tomáš

Kajmann team

72b

4.místo

VALÁŠEK Václav

70,8b

5.místo

ZAKOUŘIL Tomáš

PTM + KORA Motorsport

69,6b

6.místo

KOPECKÝ Radek ml.

RHR Motorsport

67b

7.místo

MONDEK Šimon

MK Plzeň

64,8b

8.místo

LEHMANN Karel

Kajmann team

43,2

9.místo

WUTSCHKA Pavel

VW motorsport

24b

10.místo

KOPECKÝ Jan

RHR Motorsport

23,8b

11.místo

HYNKOVÁ Kristina

PTM + KORA Motorsport

23,5b

12.místo

AVRAT Vladimír

Garage team

21b

13.místo

HORYNA Josef

13,6b

14.místo

TERŠ Jiří

Auto Terš Racing Team Klatovy

13b

15.místo

KOPECKÝ Radek

RHR Motorsport

12,8b

16.místo

REJSEK Karel

AUTO CROS Chabařovice

9,6b

17.místo

JINDRÁK Jaroslav

JRT

6,4b

DEUTCH E1 ob 2001ccm

umístění

jezdec

team

body

1.místo

FALK Klaus

RennFalken

80b

Gesammtsieger-Absolutní vítěz E2/C

umístění

jezdec

team

body

1.místo

BURSA Luděk

Elektrobursa

138,2b

2.místo

BURSA Jan st.

Elektrobursa

79,3b

3.místo

CEBE Robert

Turbodevils

42b

4.místo

HLAVATÝ Petr

HPCG

35,1b

5.místo

ŠKVÁRA Radek

RŠ KOTOPEKY

30,8b

6.místo

PÁNEK Jiří

Profi Racing

28b

7.místo

HLAVATÁ Lenka

HPCG

26b

Formulové vozy-formule E2

umístění

jezdec

team

body

1.místo

VLK Zdeněk

38,5b

2.místo

MATOUŠEK Josef

385b

3.místo

VÁCHAL Ondřej

Kocour racing team

22b

4.místo

VÁCHAL Lukáš

Kocour racing team

16,5b

HOSTÉ

umístění

jezdec

team

body

1.místo

ROZPORKA Ondřej

RRT

40b

2.místo

BLAŽEK Jan

IMG racing

28

3.místo

PALDUS Martin

-

27

4.místo

PLUHAŘ Dominik

30

5.místo

NOVÁK Petr ml.

IMG racing

21

6.místo

SCHINDLER Michal

Fast Stars

20

7.místo

DOKOUPIL Aleš

- Zewlpyco Racing

17

8.místo

NOVÁK Petr

IMG racing

16,8

9.místo

KRIEGEL Jindra

Fast Stars

15

10.místo

BLAŽEK Vladimír

IMG racing

14

11.místo

BABÍK Martin

IMG racing

11,2

12.místo

ANDERS Zdeněk

-

11

13.místo

FILO Lukáš

-

9

14.místo

FILO Tereza

9

15.místo

NOVÁK Jan

-

7

16.místo

ČIBERA Tomáš

-

4

17.místo

WITTNER Filip

PF Racing

0

JUNIOR CUP

umístění

jezdec

team

body

1.místo

BURSA Jan ml.

Elektrobursa

116,5b

2.místo

CENEFELS Daniel

CENDA Team

22b

DÁMSKÝ POHÁR

umístění

jezdec

team

body

1.místo

KAŠPAROVÁ Martina

Martina Baby

90

2.místo

HORÁKOVÁ Zuzka

55

3.místo

HYNKOVÁ Kristina

PTM + KORA motorsport

51

4.místo

HLAVATÁ Lenka

HPCG

47

5.místo

FILO Tereza

25

6.místo

KUBOVÁ Denisa

Stechema racing

20

Gesammtsieger-Absolutní vítěz H ob 1601ccm

umístění

jezdec

team

body

1.místo

HASIL Vladimír

IGS racing

91b

2.místo

KUNZ Kurt

57,2b

3.místo

ŠPERL Jaroslav

47,5b

4.místo

ABELE Gustav

Bavaria

32,8b

5.místo

SVOBODA Bohumír

Svoboda Motorsport

14b

CZECH-H NAD 1600ccm

umístění

jezdec

team

body

1.místo

HASIL Vladimír

IGS racing

80b

2.místo

ŠPERL Jaroslav

40,5b

3.místo

SVOBODA Bohumír

Svoboda Motorsport

14,4b

DEUTCH H OB 1600ccm

umístění

jezdec

team

body

1.místo

KUNZ Kurt

73b

2.místo

ABELE Gustav

Bavaria

22b

 

 

 

 

Gesammtsieger-Absolutní vítěz H bis 1400ccm

umístění

jezdec

team

body

1.místo

VÁCLAVÍK Petr

VK Motorsport

92,5

2.místo

SKOŘEPA Jan

IGS racing

62,5b

3.místo

THIEL Karl Heinz

Bavaria

48b

4.místo

BAŽATA Jiří

Chodovar

42b

5.místo

BÍNA Václav

Škoda racing Městec Králové

15,6b

6.místo

PLEVKA Jiří

Chodovar

14,4b

CZECH H do 1400ccm

umístění

jezdec

team

body

1.místo

VÁCLAVÍK Petr

VK Motorsport

44b

2.místo

BÍNA Václav

Škoda racing Městec Králové

18b

3.místo

BAŽATA Jiří

Chodovar

0b

DEUTCH H BIS 1400ccm

umístění

jezdec

team

body

1.místo

THIEL Karl Heinz

Bavaria

40b

 

Přihlášení



Přihlášky k závodům

Partnerské kluby

Mediální partneři

 

Záchranné složky



statistika

Členové : 875
Obsah : 1496
Počet zobrazení článků : 2630175

Navigace

Nejčtenější

Statistika

Právě připojeni - hostů: 81 

Založeno na Joomla!. Designed by: joomla templates web hosting Valid XHTML and CSS.