Hlavní partner

 

Partneři

 

 

 

 

 

Home
Celkové absolutní pořadí sezóny 2019 po Bílině Tisk Email

Absolutní pořadí sezóny 2019

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Volena

Jiří

JK Motorsport

90

3

2.místo

Pribula

Mojmír

Auto Mito

87

3

3.místo

Brousek

Adam

Hustle

82

3

4.místo

Hřava

Jaroslav

Kroubang racing

80

3

5.místo

Kolčava

Radek

Auto - Kora motorsport

72,6

3

6.místo

Bauer

Michal

72

2

7.místo

Lehmann

Tomáš

Kajman team racing

72

2

8.místo

Kubíček

Pavel

2K

69

3

9.místo

Černý

Ctibor

#BOWA

69

3

10.místo

Tomášek

Petr

66

2

11.místo

Webinger

Jiří

Webi trabi

64

3

12.místo

Zakouřil

Tomáš

LT Motorsport

63,5

3

13.místo

Jelínek

Petr

63

2

14.místo

Matoušek

Jan

Maty Cars

62,7

3

15.místo

Palme

Kay

PALME racing

62

2

16.místo

Bureš

Radek

58,2

3

17.místo

Boček ml.

Jiří

Boček Motorsport

57,6

2

18.místo

Šafařík

Martin

MT racing

56,7

3

19.místo

Bendl

Martin

Bobkolety

55,2

3

20.místo

Brousek

Petr

Hustle

54,5

3

21.místo

Kašpar

Michal

Myšáci 77

54

2

22.místo

Kuba

Tomáš

AS Sychrov

52,2

3

23.místo

Klust

David

52

2

24.místo

Kodajek

Jakub

Maty Cars

51,9

3

25.místo

Panožka

Josef

50

2

26.místo

Václavík

Petr

VK Motorsport

49,2

3

27.místo

Koutský

Dominik

Racky racing

49

2

28.místo

Woppler

Steffen

S-Turbotechnik

46,5

2

29.místo

Klokočník ml.

Tomáš

Alive

45,8

3

30.místo

Wainer

Pavel

#Bowa

45,5

2

31.místo

Pavlík

Aleš

45,4

3

32.místo

Andrys

František

AS Sychrov

44

2

33.místo

Bursa ml.

Jan

Elektrobursa

44

2

34.místo

Hovorka

Roman

RK Motorsport

43,2

2

35.místo

Šplíchal

Jiří

Šplíchy

41,4

3

36.místo

Pithard

Karel

Alive

40

3

37.místo

Kubová

Denisa

AS Sychrov

40

2

38.místo

Kroupa

Roman

38,2

3

39.místo

Kopecký

Jan

RHR Motorsport

37,8

2

40.místo

Boček

Jiří

Boček Motorsport

37,5

3

41.místo

Šarocha

Jiří

MG Auto racing

37,5

2

42.místo

Němček

Michal

36,4

2

43.místo

Bobek

Jiří

Bobkolety

36

2

44.místo

Matoušek

Karel

RK Motorsport

36

2

45.místo

Reiss

Jan

Reising team

36

2

46.místo

Kopecký

Radek

RHR Motorsport

36

2

47.místo

Navrátil

Luboš

NZ Motor

35

2

48.místo

Škván

Radek

33,6

2

49.místo

Štefl

Martin

Webi trabi

33

2

50.místo

Štefl

Vít

Webi trabi

33

2

51.místo

Lehmann

Karel

Kajman team racing

32,4

2

52.místo

Táborský

Jan

Badgergarage-Motorsport

31,2

2

53.místo

Kolár

Tomáš

MT racing

31

2

54.místo

Kuba

Aleš

AS Sychrov

30,9

2

55.místo

Bursa

Luděk

Elektrobursa

30,8

2

56.místo

Kubeš

Ladislav

LT Motorsport

30

2

57.místo

Svoboda

Zdeněk

AS Sychrov

28,8

3

58.místo

Hess

Petr

Auto Slaný

28,8

2

59.místo

Hrubý

Pavel

Art Motorsport

28

2

60.místo

Bock

Václav

28

2

61.místo

Kunz

Kurt

28

1

62.místo

Němček

Michal

28

1

63.místo

Hynková

Kristina

PTM Motorsport

26,4

2

64.místo

Vlček

Tomáš

Auto Mito

26

2

65.místo

Hanuš

Oldřich

AS Sychrov

26

2

66.místo

Hanžl

Robert

HB racing

26

1

67.místo

Horáková

Zuzana

25,5

1

68.místo

Míšek

Patrik

25,2

2

69.místo

Kašparová

Martina

Myšáci 77

25,2

2

70.místo

Valášek

Václav

Redrider

25,2

2

71.místo

Kvasnička

Vladimír

Falco Motorsport

22,5

1

72.místo

Munzar

Petr

22,4

2

73.místo

Zakouřil

Petr

PTM Motorsport

22,4

2

74.místo

Benk

Lubomír

Kroubang racing

21,6

2

75.místo

Marek

Roman

Auto Slaný

21,6

2

76.místo

Bursa

Jan

Elektrobursa

21,6

2

77.místo

Hasil

Vladimír

HRT Žatec

21

1

7.místo

Kocál

Oldřich

VK - Motorsport

20,2

3

79.místo

Maizner

Sebastian

Alive

19,8

2

80.místo

Pánek

Jiří

Profi racing

19,2

1

81.místo

Brousek

David

Hustle

18

2

82.místo

Hruška

Jiří

Auto Slaný

18

2

83.místo

Tajč

Tomáš

18

1

84.místo

Kalista

Martin

MH Honda Racing

18

1

85.místo

Šauer

Igor

IGS Racing

17

1

86.místo

Šplíchal ml.

Jiří

Šplíchy

16,8

1

87.místo

Jelínek

Petr

16,8

1

88.místo

Zajíc

Tomáš

15,6

1

89.místo

Táborský

Jan

Dadger Garage - Motorsport

15,6

1

90.místo

Figl ml.

Jiří

Speedy Motorsport

15,4

2

91.místo

Novák

Tomáš

Nowi motorsport

15

1

92.místo

Procházka

Milan

Opel racing

15

1

93.místo

Pilka

Radek

14,4

2

94.místo

Dlouhý

Vladimír

Auto Slaný

14,4

2

95.místo

Thomas

Marcel

IMG Racing

14,4

1

96.místo

Král

Marek

AS SYCHROV racing

14

1

97.místo

Šplíchal ml.

Jiří

Šplíchy

12,6

2

98.místo

Maizner

Stanislav

Alive

12

3

99.místo

Valkus

Antonín

12

1

100.místo

Červený

Miroslav

Uranové doly Jáchymov

11,2

1

101.místo

Kuchař

Patrik

10,8

2

102.místo

Žádný

Marek

Alive

9

1

103.místo

Moravec

Jiří

7,2

2

104.místo

Krňák

Jiří

6,8

1

105.místo

Lapiš

Vladimír

5,1

1

106.místo

Mondek

Karel

0

2

107.místo

Mondek

Šimon

0

2

108.místo

Řepka

Martin

Boček motorsport

0

2

109.místo

Pluhař

Dominik

Bot Motorsport

0

2

110.místo

Černý

Jiří

J a J team

0

2

111.místo

Veselý

David

0

2

112.místo

Lapiš

Vladimír

JK motorsport

0

2

113.místo

Nezdařil

Vlastimil

0

2

114.místo

Novotný

Antonín

0

2

115.místo

Syrová

Marie

Alive

0

2

116.místo

Mutl

Jiří

SH Scuderia Hrob

0

2

117.místo

Donát

Martin

0

2

118.místo

Balvín

Ondřej

0

2

119.místo

Bažata

Jiří

Chodovar

0

1

120.místo

Novák

Vladimír

Nowi motorsport

0

1

121.místo

Wutschka

Pavel

VW motorsport

0

1

122.místo

Stránský

Jiří

Wars Power

0

1

 

Přihlášení



Přihlášky k závodům

Partnerské kluby

Mediální partneři

 

Záchranné složky



statistika

Členové : 935
Obsah : 1610
Počet zobrazení článků : 2979075

Navigace

Nejčtenější

Statistika

Právě připojeni - hostů: 127 

Založeno na Joomla!. Designed by: joomla templates web hosting Valid XHTML and CSS.