Hlavní partner

 

Partneři

 

 

 

 

 

Home
Výsledky tříd sezony 2019 po závodě v Bílině Tisk Email

ŠKODA CUP

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

 

N do 1400ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1. místo

Hřava

Jaroslav

Kroubang racing

80

3

2. místo

Bauer

Michal

72

2

3. místo

Bendl

Martin

Bobkolety

55,2

3

4. místo

Kodajek

Jakub

Maty Cars

51,9

3

5. místo

Bobek

Jiří

Bobkolety

36

2

6. místo

Benk

Lubomír

Kroubang racing

21,6

2

7. místo

Kocál

Oldřich

VK - Motorsport

20,2

3

8. místo

Pilka

Radek

14,4

2

9. místo

Kuchař

Patrik

10,8

2

 

N do 1600ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Kubíček

Pavel

2K

69

3

2.místo

Klust

David

52

2

3.místo

Táborský

Jan

Badgergarage-Motorsport

31,2

2

4.místo

Vlček

Tomáš

Auto Mito

26

2

5.místo

Kvasnička

Vladimír

Falco Motorsport

22,5

1

6.místo

Kalista

Martin

MH Honda Racing

18

1

7.místo

Novák

Tomáš

Nowi motorsport

15

1

8.místo

Valkus

Antonín

 

12

1

9.místo

Novák

Vladimír

Nowi motorsport

0

1

 

N nad 2001ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Tomášek

Petr

66

2

2.místo

Zakouřil

Tomáš

LT Motorsport

63,5

3

3.místo

Matoušek

Jan

Maty Cars

62,7

3

4.místo

Němček

Michal

36,4

2

5.místo

Kubeš

Ladislav

LT Motorsport

30

2

6.místo

Hynková

Kristina

PTM Motorsport

26,4

2

7.místo

Maizner

Sebastian

Alive

19,8

2

7.místo

Žádný

Marek

Alive

9

1

 

N do 2000ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Pribula

Mojmír

Auto Mito

87

3

2.místo

Jelínek

Petr

63

2

3.místo

Hovorka

Roman

RK Motorsport

43,2

2

4.místo

Matoušek

Karel

RK Motorsport

36

2

5.místo

Svoboda

Zdeněk

AS Sychrov

28,8

3

6.místo

Míšek

Patrik

25,2

2

7.místo

Marek

Roman

Auto Slaný

21,6

2

8.místo

Brousek

David

Hustle

18

2

9.místo

Thomas

Marcel

IMG Racing

14,4

1

10.místo

Moravec

Jiří

 

7,2

2

 

N2-volná

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Černý

Ctibor

#BOWA

69

3

2.místo

Koutský

Dominik

Racky racing

49

2

3.místo

Škvára

Radek

33,6

2

4.místo

Bock

Václav

28

2

5.místo

Zakouřil

Petr

PTM Motorsport

22,4

2

 

H do 1600ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Andrys

František

AS Sychrov

44

2

2.místo

Kubová

Denisa

AS Sychrov

40

2

3.místo

Kuba

Aleš

AS Sychrov

30,9

2

 

Gesammtsieger-Absolutní vítěz E1 bis 950ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Webinger

Jiří

Webi trabi

64

3

2.místo

Štefl

Martin

Webi trabi

33

2

 

Gesammtsieger-Absolutní vítěz E1 bis 1400ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Volena

Jiří

JK Motorsport

90

3

2.místo

Bureš

Radek

MBM team

58,2

3

3.místo

Klokočník ml.

Tomáš

Alive

45,8

3

4.místo

Kroupa

Roman

38,2

3

5.místo

Hrubý

Pavel

Art Motorsport

28

2

6.místo

Horáková

Zuzana

25,5

1

7.místo

Šauer

Igor

IGS Racing

17

1

8.místo

Krňák

Jiří

6,8

1

9.místo

Lapiš

Vladimír

JK Motorsport

5,1

1

 

CZECH E1 bis 1400ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

 

DEUTCH E1 bis 1400ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

 

Gesammtsieger-Absolutní vítěz E1 bis 1600ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Boček ml.

Jiří

Boček Motorsport

57,6

2

2.místo

Kašpar

Michal

Myšáci 77

54

2

3.místo

Pavlík

Aleš

45,4

3

4.místo

Boček

Jiří

Boček Motorsport

37,5

3

5.místo

Reiss

Jan

Reising team

36

2

6.místo

Hess

Petr

Auto Slaný

28,8

2

7.místo

Hanžl

Robert

HB racing

26

1

8.místo

Kašparová

Martina

Myšáci 77

25,2

2

9.místo

Táborský

Jan

Dadger Garage - Motorsport

15,6

1

10.místo

Dlouhý

Vladimír

Auto Slaný

14,4

2

11.místo

Šplíchal ml.

Jiří

Šplíchy

12,6

2

 

CZECH E1 bis 1600ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

 

DEUTCH E1 bis 1600ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

 

Gesammtsieger-Absolutní vítěz E1 bis 2000ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Šafařík

Martin

MT racing

56,7

3

2.místo

Kuba

Tomáš

AS Sychrov

52,2

3

3.místo

Wainer

Pavel

#Bowa

45,5

2

4.místo

Němček

Michal

28

1

5.místo

Hanuš

Oldřich

AS Sychrov

26

2

6.místo

Jelínek

Petr

16,8

1

7.místo

Král

Marek

AS SYCHROV racing

14

1

 

CZECH E1 bis 2000ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

 

DEUTCH  E1 bis 2000ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

 

Gesammtsieger-Absolutní vítěz E1 ob 2001ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Kolčava

Radek

Auto - Kora motorsport

72,6

3

2.místo

Lehmann

Tomáš

Kajman team racing

72

2

3.místo

Kopecký

Jan

RHR Motorsport

37,8

2

4.místo

Kopecký

Radek

RHR Motorsport

36

2

5.místo

Lehmann

Karel

Kajman team racing

32,4

2

6.místo

Valášek

Václav

Redrider

25,2

2

7.místo

Hruška

Jiří

Auto Slaný

18

2

8.místo

Tajč

Tomáš

18

1

9.místo

Mondek

Karel

0

2

10.místo

Mondek

Šimon

0

2

11.místo

Wutschka

Pavel

VW motorsport

0

1

 

CZECH  E1 ob 2001ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

 

DEUTCH E1 ob 2001ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

 

Gesammtsieger-Absolutní vítěz E2/C

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Palme

Kay

PALME racing

62

2

2.místo

Woppler

Steffen

S-Turbotechnik

46,5

2

3.místo

Kolár

Tomáš

MT racing

31

2

4.místo

Bursa

Luděk

Elektrobursa

30,8

2

5.místo

Bursa

Jan

Elektrobursa

21,6

2

6.místo

Pánek

Jiří

Profi racing

19,2

1

7.místo

Figl ml.

Jiří

Speedy Motorsport

15,4

2

CZECH – E2C

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Bursa

Luděk

Elektrobursa

42,8

2

2.místo

Kolár

Tomáš

MT racing

40,5

2

3.místo

Bursa

Jan

Elektrobursa

29,6

2

4.místo

Pánek

Jiří

Profi racing

28

1

5.místo

Figl ml.

Jiří

Speedy Motorsport

24,2

2

 

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

 

Palme

Kay

PALME racing

44

2

 

Woppler

Steffen

S-Turbotechnik

33

2

 

Formulové vozy-formule E2

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Pithard

Karel

Alive

40

3

 

JUNIOP CUP

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Bursa ml.

Jan

Elektrobursa

44

2

2.místo

Štefl

Vít

Webi trabi

33

2

 

DÁMSKÝ POHÁR

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

KAŠPAROVÁ

Martina

Martina Baby

52

2

2.místo

HYNKOVÁ

Kristina

PTM motorsport

35,1

2

3.místo

KUBOVÁ

Denisa

Stechema racing

35,1

2

4.místo

Syrová

Marie

26

2

5.místo

HORÁKOVÁ

Zuzka

20

1

Gesammtsieger-Absolutní vítěz H ob 1601ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Panožka

Josef

50

2

2.místo

Šplíchal

Jiří

Šplíchy

41,4

3

3.místo

Šarocha

Jiří

MG Auto racing

37,5

2

4.místo

Kunz

Kurt

28

1

5.místo

Hasil

Vladimír

HRT Žatec

21

1

6.místo

Šplíchal ml.

Jiří

Šplíchy

16,8

1

7.místo

Zajíc

Tomáš

15,6

1

8.místo

Červený

Miroslav

Uranové doly Jáchymov

11,2

1

CZECH-H NAD 1600ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Hasil

Vladimír

IGS racing

26

1

2.místo

Šplíchal ml.

Jiří

Šplíchy

19,5

1

3.místo

Šplíchal

Jiří

Šplíchy

15,6

3

4.místo

Červený

Miroslav

Uranové doly Jáchymov

13

1

DEUTCH H OB 1600ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Kunz

Kurt

20b

1

 

Gesammtsieger-Absolutní vítěz H bis 1400ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Brousek

Adam

Hustle

82

3

2.místo

Brousek

Petr

Hustle

54,5

3

3.místo

Václavík

Petr

VK Motorsport

49,2

3

4.místo

Navrátil

Luboš

NZ Motor

35

2

5.místo

Munzar

Petr

22,4

2

6.místo

Bažata

Jiří

Chodovar

0

1

CZECH H do 1400ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

DEUTCH H BIS 1400ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

 

Přihlášení



Partnerské kluby

Mediální partneři

 

Záchranné složky



statistika

Členové : 928
Obsah : 1588
Počet zobrazení článků : 2910881

Navigace

Nejčtenější

Statistika

Právě připojeni - hostů: 158 

Založeno na Joomla!. Designed by: joomla templates web hosting Valid XHTML and CSS.