Hlavní partner

 

Partneři

 

 

 

 

 

Home Home
Další informace k jubilejní sezóně 2021 a o závěrečném vyhlášení sezóny 2020 Tisk Email

Hodnocení závodů-jízd-

Závod je vždy vypsán vždy na tří závodní jízdy.  Počítají dvě nejlepší jízdy.

V případě odjetí nebo vypsání pořadatele závod na dvě závodní jízdy počítá se součet těchto jízd. Tuto změnu provádíme od této sezóny 2021 a bude platit po celou sezónu. Změna je z důvodu žádosti jezdců aby nedocházelo taktizování pokud se blíží déšť. Jezdec musí ukázat své umění v obou jízdách.

Celý článek...
 
Anmeldungen für den Teampokal und zu unserem ersten Rennen in Sosonová ab jetzt möglich. Tisk Email

Liebe Rennfreunde, heute haben wir die Anmeldungen für unser erstes Rennen der Saisson 2021 in Sosnová eröffnet. Dieses Rennen findet am 10.4.2021 statt. Anmeldungen sind wie immer auf unserer Internetseite zu finden. Die Anmedlungen zu den einzelnen Rennen ist nur für registrierte User möglich. Ich bitte euch alle Angaben auaszufüllen, da damit die Administrative Übernahme wesentlich kürzer wird. Ihr könnt euch sonst auch per SMS direkt bei mir Anmelden (SMS sollte folgend lauten: Name, Nachname, Team, Fahrzeug, Klasse), meine Telefonnummer ist: +420601317724. Die Startnummer bleiben die selben wie in der Saisson 2020. Alle nötigen Infos indet Ihr auf unserer internetseite.

Celý článek...
 
Otevření přihlášek do poháru teamů a na první závod sezóny 2021 na Autodromu Sosnová Tisk Email

Vážení přátelé dnes jsme otevřeli přihlášky do poháru teamu a na první závod nové sezóny 2021 na Autodromu Sosnová. První závod na Autodromu Sosnová pojedeme 10.4.2021. Přihlášku naleznete v sekci Přihlášky k závodu. Přihláška se otevře pouze registrovaným uživatelům stránek Krušnohorského poháru. Prosíme Vás o vyplnění všech údajů, pomůžete nám zrychlit administrativní přejímku. V případě že vám to nepůjde elektronickou cestou napište sms ve znění- jméno, příjmení, team, vozidlo , skupina a odešlete na telefonní číslo 601317724. Startovní čísla zůstávají stejná jako v roce 2020 a naleznete je v sekci Startovní čísla. Veškeré informace k vypsaným skupinám naleznete v sekci Přihlášení jezdci. Již teď se na Vás moc těšíme!!

Celý článek...
 
Slick pneu na dojetí Tisk Email

Zdravím,prosím nemá někdo na dojetí slick gumy aspoň dvě na značce mi nezáleží děkuji rozměr gum 7.0/19.5-13

kontakt- Pavel Cejnar-email- Cejny4@seznam.cz

Celý článek...
 
Standa Vrbický pojede Krušnohor. Tisk Email

Vážení přátelé teď přišla další zajímavost do nové sezóny 2021. Standa dnes koupil Mitshubishi Colt a budete ho moci vidět na tratích Krušnohorského poháru v sezóně 2021. Přináším Vám pár fotek. Tento vůz je neskutečně nadupaný. Přejeme mu hodně super závodů.

Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 1 z 173

PřihlášeníPartnerské kluby

Mediální partneři

 

Záchranné složkystatistika

Členové : 1016
Obsah : 1784
Počet zobrazení článků : 3406471

Navigace

Nejčtenější

Statistika

Právě připojeni - hostů: 60 

Založeno na Joomla!. Designed by: joomla templates web hosting Valid XHTML and CSS.