Hlavní partner

 

Partneři

 

 

 

 

 

Home Partnerská města Výsledky 2015 Celkové absolutní pořadí sezóny 2019 po dvou závodech v Kdyni
Celkové absolutní pořadí sezóny 2019 po dvou závodech v Kdyni Tisk Email

Absolutní pořadí sezóny 2019

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Volena

Jiří

JK Motorsport

163,5

6

2.místo

Bureš

Radek

156,2

6

3.místo

Pribula

Mojmír

Auto Mito

153

6

4.místo

Hřava

Jaroslav

Kroubang racing

148

6

5.místo

Matoušek

Jan

Maty Cars

144,7

6

6.místo

Brousek

Petr

Hustle

130

6

7.místo

Lehmann

Tomáš

Kajman team racing

127,5

4

8.místo

Kolčava

Radek

Auto - Kora motorsport

118,6

5

9.místo

Zakouřil

Tomáš

LT Motorsport

116,3

6

10.místo

Boček

Jiří

Boček Motorsport

109,9

6

11.místo

Boček ml.

Jiří

Boček Motorsport

109,1

5

12.místo

Kubíček

Pavel

2K

108

5

13.místo

Brousek

Adam

Hustle

108

4

14.místo

Bursa ml.

Jan

Elektrobursa

104

5

15.místo

Kodajek

Jakub

Maty Cars

102,9

6

16.místo

Bursa

Luděk

Elektrobursa

96,8

5

17.místo

Šafařík

Martin

MT racing

95,7

6

18.místo

Kvasnička

Vladimír

Falco Motorsport

94

4

19.místo

Hruška

Jiří

Auto Slaný

92

4

20.místo

Kašpar

Michal

Myšáci 77

88

3

21.místo

Kubeš

Ladislav

LT Motorsport

87,9

5

22.místo

Pithard

Karel

Alive

87,4

6

23.místo

Kunz

Kurt

78,4

4

24.místo

Musil

Josef

MBM team

78

3

25.místo

Klokočník ml.

Tomáš

Alive

77,4

5

26.místo

Lehmann

Karel

Kajman team racing

73,4

4

27.místo

Němček

Michal

73

4

28.místo

Bursa

Jan

Elektrobursa

72

5

29.místo

Bauer

Michal

72

2

30.místo

Černý

Ctibor

#BOWA

69

3

31.místo

Bubeníček

Petr

JK Motorsport

67,5

3

32.místo

Horáková

Zuzana

66,3

3

33.místo

Tomášek

Petr

66

2

34.místo

Kalista

Martin

MH Honda Racing

64,8

4

35.místo

Webinger

Jiří

Webi trabi

64

3

36.místo

Andrys

František

AS Sychrov

64

3

37.místo

Jelínek

Petr

63

2

38.místo

Palme

Kay

PALME racing

62

3

39.místo

Bendl

Martin

Bobkolety

55,2

3

40.místo

Bažata

Jiří

Chodovar

53,1

4

41.místo

Kuba

Tomáš

AS Sychrov

52,2

3

42.místo

Klust

David

52

2

43.místo

Panožka

Josef

50

2

44.místo

Václavík

Petr

VK Motorsport

49,2

3

45.místo

Koutský

Dominik

Racky racing

49

2

46.místo

Šperl

Jaroslav

Aliane

48

2

47.místo

Jelínek

Petr

46,8

4

48.místo

Kolek

Tomáš

MT racing

46,6

3

49.místo

Woppler

Steffen

S-Turbotechnik

46,5

2

50.místo

Wainer

Pavel

#Bowa

45,5

2

51.místo

Pavlík

Aleš

45,4

3

52.místo

Hasil

Vladimír

HRT Žatec

45

2

53.místo

Hartych

Ondřej

Hartych racing

43,5

2

54.místo

Hovorka

Roman

RK Motorsport

43,2

2

55.místo

Šplíchal

Jiří

Šplíchy

41,4

3

56.místo

Valášek

Václav

Redrider

41,2

4

57.místo

Novák

Tomáš

Nowi motorsport

41

3

58.místo

Kubová

Denisa

AS Sychrov

40

2

59.místo

Kroupa

Roman

38,2

3

60.místo

Kopecký

Jan

RHR Motorsport

37,8

2

61.místo

Šarocha

Jiří

MG Auto racing

37,5

2

62.místo

Lapiš

Vladimír

37,1

4

63.místo

Dlouhý

Vladimír

Auto Slaný

36,9

3

64.místo

Němček

Michal

36,4

2

65.místo

Kopecký

Radek

RHR Motorsport

36

2

66.místo

Reiss

Jan

Reising team

36

2

67.místo

Matoušek

Karel

RK Motorsport

36

2

68.místo

Bobek

Jiří

Bobkolety

36

2

69.místo

Navrátil

Luboš

NZ Motor

35

2

70.místo

Kocál

Oldřich

VK - Motorsport

34,6

4

71.místo

Škván

Radek

33,6

2

72.místo

Gotz

Jiří

Gotz racing

33,6

2

73.místo

Verbič

Miroslav

JK Motorsport

33,1

2

74.místo

Štefl

Vít

Webi trabi

33

2

75.místo

Štefl

Martin

Webi trabi

33

2

76.místo

Maizner

Stanislav

Alive

32,2

5

77.místo

Kašparová

Martina

Myšáci 77

32

3

7.místo

Táborský

Jan

Badgergarage-Motorsport

31,2

2

79.místo

Kuba

Aleš

AS Sychrov

30,9

2

80.místo

Přibáň

Jan

MBM team

30

2

81.místo

Friedel

Martin

SFW3

30

1

82.místo

Červený

Miroslav

Uranové doly Jáchymov

29,2

2

83.místo

Šnajdr

Marek

Autoklub Mariánské lázně

29

2

84.místo

Hess

Petr

Auto Slaný

28,8

3

85.místo

Svoboda

Zdeněk

AS Sychrov

28,8

3

86.místo

Bock

Václav

28

2

87.místo

Hrubý

Pavel

Art Motorsport

28

2

88.místo

Plevka

Jiří

Chodovar

28

3

89.místo

Hynková

Kristina

PTM Motorsport

26,4

2

90.místo

Váchal

Ondřej

Kocour racing team

26

1

91.místo

Hanuš

Oldřich

AS Sychrov

26

2

92.místo

Hanžl

Robert

HB racing

26

1

93.místo

Vlček

Tomáš

Auto Mito

26

2

94.místo

Palme

Max

PALME racing

25,5

1

95.místo

Míšek

Patrik

25,2

2

96.místo

Mondek

Karel

24,4

4

97.místo

Pešek

Vladimír

P.P Motorsport

24

1

98.místo

Bína

Václav

Škoda Městec Králové

22,5

1

99.místo

Zakouřil

Petr

PTM Motorsport

22,4

2

100.místo

Munzar

Petr

22,4

2

101.místo

Semotamová

Lucie

22

1

102.místo

Marek

Roman

Auto Slaný

21,6

2

103.místo

Benk

Lubomír

Kroubang racing

21,6

2

104.místo

Bystřický

Pavel

MH Honda Racing

20,4

2

105.místo

Maier

Pavel

VK Motorsport

20

1

106.místo

Verbičová

Nikola

JK Motorsport

19,8

3

107.místo

Maizner

Sebastian

Alive

19,8

2

108.místo

Pánek

Jiří

Profi racing

19,2

1

109.místo

Tajč

Tomáš

18

1

110.místo

Brousek

David

Hustle

18

2

111.místo

Steiner

Ladislav

Stechema racing

18

1

112.místo

Šauer

Igor

IGS Racing

17

1

113.místo

Šplíchal ml.

Jiří

Šplíchy

16,8

1

114.místo

Přibáň

Jan

Stechema racing

16,5

1

115.místo

Volánek

Jakub

RX garage team

16,5

1

116.místo

Mondek

Šimon

16,2

4

117.místo

Falk

Klaus

RennFalken

15,6

1

118.místo

Táborský

Jan

Dadger Garage - Motorsport

15,6

1

119.místo

Zajíc

Tomáš

15,6

1

120.místo

Figl ml.

Jiří

Speedy Motorsport

15,4

2

121.místo

Dlouhý

Vladimír st.

Auto Slaný

15

1

122.místo

Procházka

Milan

Opel racing

15

1

123.místo

Maizner

Stanislav

Alive

14,4

1

124.místo

Thomas

Marcel

IMG Racing

14,4

1

125.místo

Novotný

Stanislav

Uranové doly Jáchymov

14,4

2

126.místo

Pilka

Radek

 

14,4

2

127.místo

Král

Marek

AS SYCHROV racing

14

1

128.místo

Raithel

Jens

RB Motorsport

13,6

1

129.místo

Novák

Vladimír

Nowi motorsport

13

3

130.místo

Šplíchal ml.

Jiří

Šplíchy

12,6

2

131.místo

Martinovský

Vít

Gothard Slaný

12

1

132.místo

Dolejš

Luděk

ARTFordSport Plzeň

12

1

133.místo

Těžký

Tomáš

 

12

1

134.místo

Richter

Lukáš

Alive

12

1

135.místo

Valkus

Antonín

 

12

1

136.místo

Beneš

Jiří

-

12

1

137.místo

Oršula

Pavel

-

11,9

2

138.místo

Kuchař

Patrik

 

10,8

2

139.místo

Raithel

Dirk

RB Motorsport

10,2

1

140.místo

Cenefels

Jan

Cenda team

9

1

141.místo

Žádný

Marek

Alive

9

1

142.místo

Galuška

Jiří

ARTFordSport Plzeň

8

1

143.místo

Moravec

Jiří

 

7,2

2

144.místo

Klokočník ml.

Petr

Alive

6,8

1

145.místo

Krňák

Jiří

 

6,8

1

146.místo

Falk

Ralf

 

5,1

1

147.místo

Petříková

Zuzana

JK Motorsport

2

1

148.místo

Thiel

Karl Heinz

AC Nittenau

0

2

149.místo

Kubata

Jaroslav

Alive

0

1

150.místo

Balvín

Ondřej

 

0

2

151.místo

Šťástka

Jiří

LEGR racing team

0

2

152.místo

Donát

Martin

 

0

2

153.místo

Mutl

Jiří

SH Scuderia Hrob

0

2

154.místo

Syrová

Marie

Alive

0

2

155.místo

Novotný

Antonín

 

0

2

156.místo

Bock

Václav

Asi tak team

0

1

157.místo

Stránský

Jiří

Wars Power

0

2

158.místo

Mrňa

Ondřej

Citroen Team Racing

0

1

159.místo

Nezdařil

Vlastimil

 

0

2

160.místo

Lapiš

Vladimír

JK motorsport

0

2

161.místo

Veselý

David

 

0

2

162.místo

Černý

Jiří

J a J team

0

2

163.místo

Pluhař

Dominik

Bot Motorsport

0

2

164.místo

Řepka

Martin

Boček motorsport

0

2

165.místo

Wutschka

Pavel

VW motorsport

0

1

 

Přihlášení



Přihlášky k závodům

Partnerské kluby

Mediální partneři

 

Záchranné složky



statistika

Členové : 931
Obsah : 1602
Počet zobrazení článků : 2944470

Navigace

Nejčtenější

Statistika

Právě připojeni - hostů: 71 

Založeno na Joomla!. Designed by: joomla templates web hosting Valid XHTML and CSS.