Hlavní partner

 

Partneři

 

 

 

 

 

Home Partnerská města Výsledky 2015 Celkové absolutní pořadí sezóny 2019 po dvoudenním závodě v Bečově
Celkové absolutní pořadí sezóny 2019 po dvoudenním závodě v Bečově Tisk Email

Absolutní pořadí sezóny 2019

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Volena

Jiří

JK Motorsport

305,2

12

2.místo

Brousek

Petr

Hustle

285

12

3.místo

Hřava

Jaroslav

Kroubang racing

280,5

12

4.místo

Hruška

Jiří

Auto Slaný

276

8

5.místo

Bureš

Radek

MBM team

257,7

11

6.místo

Boček

Jiří

Boček Motorsport

247,2

12

7.místo

Matoušek

Jan

Maty Cars

240,7

10

8.místo

Bursa ml.

Jan

Elektrobursa

208

11

9.místo

Kvasnička

Vladimír

Falco Motorsport

203,5

8

10.místo

Andrys

František

AS SYCHROV racing

202

9

11.místo

Kodajek

Jakub

Maty Cars

184,5

11

12.místo

Lehmann

Tomáš

Kajman team racing

180

6

13.místo

Kubíček

Pavel

2K

178,3

9

14.místo

Pithard

Karel

Alive

176,2

12

15.místo

Boček ml.

Jiří

Boček Motorsport

173,1

9

16.místo

Kolčava

Radek

Auto - Kora motorsport

172,6

7

17.místo

Kunz

Kurt

-

171,1

10

18.místo

Kašpar

Michal

Myšáci 77

171

7

19.místo

Kalista

Martin

MH Honda Racing

167,8

10

20.místo

Němček

Michal

Maty Cars

163

10

21.místo

Šafařík

Martin

MT racing

161,9

12

22.místo

Hovorka

Roman

RK Motorsport

159,2

6

23.místo

Wainer

Pavel

#Bowa

156,3

7

24.místo

Zakouřil

Tomáš

LT Motorsport

155,3

8

25.místo

Brousek

Adam

Hustle

153

6

26.místo

Pribula

Mojmír

Auto Mito

153

6

27.místo

Jelínek

Petr

MatyCars

144,6

6

28.místo

Lehmann

Karel

Kajman team racing

144,2

8

29.místo

Pribula

Mojmír

Dům barev

141,5

6

30.místo

Lapiš

Vladimír

JK motorsport

140,2

10

31.místo

Cikán

Radek

AŠ Hvězda

139,4

6

32.místo

Skořepa

Jan

IGS Racing

139,2

6

33.místo

Pešek

Vladimír

P.P Motorsport

132

5

34.místo

Bursa

Luděk

Elektrobursa

130,4

8

35.místo

Bubeníček

Petr

JK Motorsport

117,5

7

36.místo

Mondek

Karel

MK Plzeň

112,8

9

37.místo

Rozporka

Ondřej

RRT

112

5

38.místo

Panožka

Josef

-

110

4

39.místo

Černý

Ctibor

#BOWA

109

5

40.místo

Bursa

Jan

Elektrobursa

100

8

41.místo

Štefan

Bronislav

AS SYCHROV racing

99

5

42.místo

Matoušek

Karel

RK Motorsport

97,5

5

43.místo

Klokočník ml.

Tomáš

Alive

96,6

7

44.místo

Hartych

Ondřej

Hartych racing

91,5

4

45.místo

Novák

Tomáš

Nowi motorsport

90,1

6

46.místo

Reiss

Jan

Reising team

90

4

47.místo

Kubeš

Ladislav

LT Motorsport

87,9

5

48.místo

Baďura

Svatopluk

IGS Racing

86,8

5

49.místo

Šplíchal ml.

Jiří

Šplíchy

85,8

5

50.místo

Václavík

Petr

VK Motorsport

85,2

5

51.místo

Kašparová

Martina

Myšáci 77

82

7

52.místo

Musil

Josef

MBM team

78

6

53.místo

Falk

Klaus

RennFalken

77,4

7

54.místo

Kubová

Denisa

AS SYCHROV racing

76

4

55.místo

Kroupa

Roman

-

72,8

6

56.místo

Bauer

Michal

-

72

2

57.místo

Verbič

Miroslav

JK Motorsport

71,9

6

58.místo

Plevka

Jiří

Chodovar

71,2

7

59.místo

Rozporka

Adolf

RRT

70,9

5

60.místo

Kolek

Tomáš

MT racing

69

5

61.místo

Smeid

Jindřich

Paliva Sedlčany

69

2

62.místo

Zenkl

Otakar

ZRS

68

2

63.místo

Černý

Miroslav

ČM motorsport

68

2

64.místo

Homola

Martin

Autoservis Lev

67,5

4

65.místo

Horáková

Zuzana

-

66,3

3

66.místo

Tomášek

Petr

-

66

2

67.místo

Šauer

Igor

IGS Racing

65

3

68.místo

Svoboda

Zdeněk

AS Sychrov

64,8

5

69.místo

Webinger

Jiří

Webi trabi

64

5

70.místo

Černý

Jiří

JJ club

63,3

4

71.místo

Palme

Kay

PALME racing

62

3

72.místo

Šnajdr

Marek

Autoklub Mariánské lázně

61,1

4

73.místo

Šperl

Jaroslav

Aliane

60,8

3

74.místo

Kuba

Aleš

AS SYCHROV racing

59,7

4

75.místo

Szmuda

Pavel

PS Racing

59

4

76.místo

Kocál

Oldřich

VK Motorsport

58,8

6

77.místo

Figl ml.

Jiří

Speedy Motorsport

57,4

4

7.místo

Procházka

Milan

Opel racing

57

3

79.místo

Šauer

Jiří

-

57

2

80.místo

Liška

Vladimír

FOX racing

56

2

81.místo

Bendl

Martin

Bobkolety

55,2

3

82.místo

Falk

Ralf

-

54,9

5

83.místo

Bažata

Jiří

Chodovar

53,1

4

84.místo

Ježek

Milan

-

52,2

4

85.místo

Kuba

Tomáš

AS Sychrov

52,2

3

86.místo

Klust

David

-

52

2

87.místo

Novotný

Milan

MAD-COW racing

52

2

88.místo

Oršula

Pavel

JPO motorsport

50,7

6

89.místo

Král

Ivo

Svijany racing

50

2

90.místo

Koutský

Dominik

Racky racing

49

2

91.místo

Beneš

Jiří

-

48,8

4

92.místo

Hlavatý

Petr

0

47,5

2

93.místo

Ježek

Milan ml.

-

47

4

94.místo

Jelínek

Petr

-

46,8

4

95.místo

Těžký

Tomáš

-

46,8

3

96.místo

Woppler

Steffen

S-Turbotechnik

46,5

2

97.místo

Pavlík

Aleš

-

45,4

3

98.místo

Hasil

Vladimír

HRT Žatec

45

2

99.místo

Walz

Dietmar

Walz

43,5

2

100.místo

Bažata

Jiří

Chodovar

43,4

6

101.místo

Mondek

Šimon

-

41,4

6

102.místo

Šplíchal

Jiří

Šplíchy

41,4

3

103.místo

Valášek

Václav

Redrider

41,2

4

104.místo

Kalousek

Jindřich

Kali motorsport

41

4

105.místo

Steiner

Ladislav

Auto Stainer

40,2

2

106.místo

Klokočník ml.

Petr

Alive

38,8

3

107.místo

Vrzal

Lubomír

-

38,4

2

108.místo

Kopecký

Jan

RHR Motorsport

37,8

2

109.místo

Šarocha

Jiří

MG Auto racing

37,5

2

110.místo

Dlouhý

Vladimír

Auto Slaný

36,9

3

111.místo

Hlavatá

Lenka

0

36,6

2

112.místo

Němček

Michal

-

36,4

2

113.místo

Mrňa

Ondřej

-

36

4

114.místo

Bobek

Jiří

Bobkolety

36

2

115.místo

Kopecký

Radek

RHR Motorsport

36

2

116.místo

Palme

Kay

PALME racing

36

2

117.místo

Titěra

Vladimír

AVL Motorsport

36

2

118.místo

Navrátil

Luboš

NZ Motor

35

2

119.místo

Weig

Alexander

AC-Friedenfels

35

2

120.místo

Bursa

Luděk

Elektrobursa

33,6

2

121.místo

Gotz

Jiří

Gotz racing

33,6

2

122.místo

Škván

Radek

-

33,6

2

123.místo

Kroupa

Vojtěch

-

33,2

2

124.místo

Štefl

Martin

Webi trabi

33

2

125.místo

Štefl

Vít

Webi trabi

33

2

126.místo

Novák

Vladimír

Nowi motorsport

32,2

5

127.místo

Maizner

Stanislav

Alive

32,2

5

128.místo

Táborský

Jan

Badgergarage-Motorsport

31,2

2

129.místo

Vaňata

Tomáš

Speedy Motorsport

31,2

2

130.místo

Štefan

Bronislav

AS SYCHROV racing

30,6

2

131.místo

Henzl

Ladislav

Chodovar

30

2

132.místo

Přibáň

Jan

MBM team

30

2

133.místo

Friedel

Martin

SFW3

30

1

134.místo

Červený

Miroslav

Uranové doly Jáchymov

29,2

2

135.místo

Hess

Petr

Auto Slaný

28,8

3

136.místo

Hrubý

Pavel

Art Motorsport

28

2

137.místo

Úškrt

Antonín

Dřevoškrt

28

2

138.místo

Bock

Václav

-

28

2

139.místo

Bursa

Jan

Elektrobursa

27,4

2

140.místo

Verbičová

Nikola

JK Motorsport

27

5

141.místo

Hynková

Kristina

PTM Motorsport

26,4

2

142.místo

Vlček

Tomáš

Auto Mito

26

2

143.místo

Hanuš

Oldřich

AS Sychrov

26

2

144.místo

Hanžl

Robert

HB racing

26

1

145.místo

Váchal

Ondřej

Kocour racing team

26

1

146.místo

Palme

Max

PALME racing

25,5

1

147.místo

Míšek

Patrik

-

25,2

2

148.místo

Šimková

Lucie

RX garage team

24

1

149.místo

Cenefels

Daniel

Cenda team

22,6

2

150.místo

Bína

Václav

Škoda Městec Králové

22,5

1

151.místo

Munzar

Petr

-

22,4

2

152.místo

Zakouřil

Petr

PTM Motorsport

22,4

2

153.místo

Semotamová

Lucie

-

22

1

154.místo

Martinovský

Vít

Gothard Slaný

22

1

155.místo

Benk

Lubomír

Kroubang racing

21,6

2

156.místo

Marek

Roman

Auto Slaný

21,6

2

157.místo

Šimáně

Jan

Profi racing

21

1

158.místo

Hadrávek

Gabriel

Hadrávek

20,8

2

159.místo

Bystřický

Pavel

MH Honda Racing

20,4

2

160.místo

Maier

Pavel

VK Motorsport

20

1

161.místo

Maizner

Sebastian

Alive

19,8

2

162.místo

Pánek

Jiří

Profi racing

19,2

3

163.místo

Šimek

Stanislav St.

-

19,2

1

164.místo

Kopelent

Ladislav

Autosport Kopelent

19,2

1

165.místo

Brousek

David

Hustle

18

2

166.místo

Jetmarová

Karla

RX garage team

18

1

167.místo

Steiner

Ladislav

Stechema racing

18

1

168.místo

Tajč

Tomáš

-

18

1

169.místo

Wutschka

Pavel

VW motorsport

17,4

3

170.místo

Zenkl

Karel

ZRS

16,8

1

171.místo

Šoltes

Martin

JJ club

16,8

1

172.místo

Volánek

Jakub

RX garage team

16,5

1

173.místo

Přibáň

Jan

Stechema racing

16,5

1

174.místo

Marinovský

Filip

Gothard Slaný

16,5

1

175.místo

Kopelent

Ladislav

Autosport Kopelent

16

3

176.místo

Zajíc

Tomáš

-

15,6

1

177.místo

Táborský

Jan

Dadger Garage - Motorsport

15,6

1

178.místo

Hautshauset

Jan

LT Motorsport

15,6

1

179.místo

Dlouhý

Vladimír st.

Auto Slaný

15

1

180.místo

Pilka

Radek

-

14,4

2

181.místo

Maizner

Stanislav

Alive

14,4

5

182.místo

Novotný

Stanislav

Uranové doly Jáchymov

14,4

2

183.místo

Thomas

Marcel

IMG Racing

14,4

1

184.místo

Cenefels

Vojtěch

-

14,4

1

185.místo

Ořešprut

Zdeněk

Gissyova Rally Team

14

1

186.místo

Zenklová

Lucie

ZRS

14

1

187.místo

Král

Marek

AS SYCHROV racing

14

1

188.místo

Raithel

Jens

RB Motorsport

13,6

3

189.místo

Kůrka

Petr

Troy Motorsport

13,2

2

190.místo

Šplíchal ml.

Jiří

Šplíchy

12,6

2

191.místo

Valkus

Antonín

-

12

1

192.místo

Veselý

Zdeněk

-

12

1

193.místo

Richter

Lukáš

Alive

12

1

194.místo

Dolejš

Luděk

ARTFordSport Plzeň

12

1

195.místo

Martinovský

Vít

Gothard Slaný

12

1

196.místo

Kuchař

Patrik

-

10,8

2

197.místo

Rejšek

Karel

Bcars Motorsport

10,8

2

198.místo

Petříková

Zuzana

JK Motorsport

10,7

3

199.místo

Raithel

Dirk

RB Motorsport

10,2

3

200.místo

Žádný

Marek

Alive

9

1

201.místo

Cenefels

Jan

Cenda team

9

1

202.místo

Galuška

Jiří

ARTFordSport Plzeň

8

1

203.místo

Moravec

Jiří

-

7,2

2

204.místo

Krňák

Jiří

-

6,8

1

205.místo

Viehweger

Christian

SFW3

6,3

1

206.místo

Jílek

Josef

JN Rally team

5,1

1

207.místo

Bubanec

Luděk

Maty Cars

2,1

1

208.místo

Šťástka

Jiří

LEGR racing team

0

6

209.místo

Stránský

Jiří

Wars Power

0

3

210.místo

Kubata

Jaroslav

Alive

0

3

211.místo

Thiel

Karl Heinz

AC Nittenau

0

2

212.místo

Řepka

Martin

Boček motorsport

0

2

213.místo

Pluhař

Dominik

Bot Motorsport

0

2

214.místo

Černý

Jiří

J a J team

0

2

215.místo

Veselý

David

-

0

2

216.místo

Lapiš

Vladimír

JK motorsport

0

2

217.místo

Nezdařil

Vlastimil

-

0

2

218.místo

Bock

Václav

Asi tak team

0

2

219.místo

Schiaml

Nikolas

AC-Friedenfels

0

2

220.místo

Novotný

Antonín

-

0

2

221.místo

Syrová

Marie

Alive

0

2

222.místo

Mutl

Jiří

SH Scuderia Hrob

0

2

223.místo

Donát

Martin

-

0

2

224.místo

Balvín

Ondřej

-

0

2

225.místo

Středa

Hynek

-

0

1

226.místo

Karas

Kamil

-

0

2

227.místo

Figl st.

Jiří

Speedy Motorsport

0

1

228.místo

Richter

Lukáš

Alive

0

1

229.místo

Schwarz

Marcus

SFW3

0

1

230.místo

Richter

Jens

SFW3

0

1

231.místo

Sedlák

Josef

Cenda team

0

1

232.místo

Šimek

Stanislav

-

0

1

233.místo

Mrňa

Ondřej

Citroen Team Racing

0

1

234.místo

Fišer

Jakub

Art Motorsport

0

1

 

Přihlášení



Přihlášky k závodům

Přihlášení jezdci

Partnerské kluby

Mediální partneři

 

Záchranné složky



statistika

Členové : 941
Obsah : 1620
Počet zobrazení článků : 2999566

Navigace

Nejčtenější

Statistika

Právě připojeni - hostů: 41 

Založeno na Joomla!. Designed by: joomla templates web hosting Valid XHTML and CSS.