Hlavní partner

 

Partneři

 

 

 

 

 

Home Profily jezdců Výsledky 2015 Absolutní pořadí sezóny 2020 po Bílině
Absolutní pořadí sezóny 2020 po Bílině Tisk Email

Absolutní pořadí sezóny 2020

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Majer

Jindřich

-

120,00

3

2.místo

Lehmann

Tomáš

Kajman team racing

107,50

3

3.místo

Černý

Ctibor

#Bowa

92,00

3

4.místo

Hřava

Jaroslav

Žabaq Racing

90,50

3

5.místo

Kašpar

Michal

Myšáci 77

86,00

3

6.místo

Král

Ivo

Svijany racing

82,00

3

7.místo

Pribula

Mojmír

Dům barev

73,20

3

8.místo

Volena

Jiří

JK Motorsport

72,00

3

9.místo

Brousek

Adam

Hustle

72,00

2

10.místo

Matoušek

Jan

Maty Cars

71,00

3

11.místo

Webinger

Jiří

Webi trabi

70,00

3

12.místo

Donát

Martin

-

66,50

2

13.místo

Boček

Jiří

Boček motorsport

66,00

3

14.místo

Boček

Jiří

Boček Motorsport

64,50

3

15.místo

Míšek

Patrik

MBM team

63,00

2

16.místo

Pokorný

Josef

Bobkolety

60,80

2

17.místo

Jelínek

Petr

Maty Cars

60,50

3

18.místo

Veselý

Zdeněk

Vráboš team

60,00

3

19.místo Pluhař Dominik BDT Racing 60,00 2
20.místo

Ješeta

Jakub

Ford Club CI5

57,00

2

21.místo

Baxa

Josef

Kajman team racing

56,00

2

22.místo

Škarda

David

SKU

55,20

3

23.místo

Kopelent

Ladiskav

Autosport Kopelent

54,00

2

24.místo

Svoboda

Ivan

Webi trabi

52,50

3

25.místo

Bursa ml.

Jan

Elektrobursa

52,00

2

26.místo

Bauer

Michal

-

51,30

2

27.místo

Maier

Pavel

VK -Motorsport

51,20

2

28.místo

Řepka

Martin

Boček motorsport

51,00

2

29.místo

Novák

Tomáš

Nowi motorsport

50,80

3

30.místo

Zakouřil

Tomáš

LT Motorsport

50,00

3

31.místo

Wainer

Pavel

#Bowa

48,60

3

32.místo

Bubeníček

Petr

JK Motorsport

48,60

2

33.místo

Pták

František

Žabaq Racing

48,40

3

34.místo

Pašek

Roman

Pašek motorsport

48,00

2

35.místo

Šafařík

Martin

MT racing

45,40

3

36.místo

Hautshauser

Jan

Auto Reno

44,00

3

37.místo

Hartych

Ondřej

Hartych racing

44,00

2

38.místo

Václavík

Petr

VK Motorsport

43,50

3

39.místo

Zajíc

Tomáš

Ford Club CI5

43,20

2

40.místo

Besta

Jan

-

42,00

2

41.místo

Čulík

Patrik

-

42,00

2

42.místo

Malotín st.

Václav

Kajman team racing

41,80

2

43.místo

Kašparová

Martina

Myšáci 77

39,60

3

44.místo

Hudec

Jan

-

39,60

2

45.místo

Bobek

Jiří

Bobkolety

39,00

2

46.místo

Bursa

Adam

Elektrobursa

39,00

2

47.místo

Lehmann

Karel

Kajman team racing

38,00

3

48.místo

Svoboda

Zdeněk

AS Sychrov

38,00

2

49.místo

Hruška

Jiří

Auto Slaný

37,50

2

50.místo

Bursa

Luděk

Elektrobursa

37,50

2

51.místo

Matas

Zdeněk

Maty team

36,00

2

52.místo

Balvín

Ondřej

AMK Mariánské lázně

35,00

3

53.místo

Cejnar

Jiří

-

35,00

2

54.místo

Herold

Tomáš

Sorry jako rally team

34,50

2

55.místo

Bendl

Martin

Bobkolety

34,20

2

56.místo

Bursa

Jan

Elektrobursa

33,00

2

57.místo

Andruchovič

Milan

Toyoco Racing

33,00

2

58.místo

Šarocha

Jiří

MG Auto racing

32,00

2

59.místo

Šimoník

Zdeněk

-

32,00

2

60.místo

Kalista

Lukáš

MH Honda Racing

31,20

2

61.místo

Lorenz

Ondřej

Audi sport Praha

30,60

2

62.místo

Mondek

Karel

MK Plzeň

30,00

3

63.místo

Frank

Jiří

JL - rellycross

30,00

2

64.místo

Palme

Kay

PALME racing

30,00

1

65.místo

Štefl

Martin

Webi trabi

28,80

2

66.místo

Leicht

Patrik

Leicht racing

28,00

1

67.místo

Barcík

Jan

Matycars

27,30

3

68.místo

Štefl

Vít

Webi trabi

26,00

2

69.místo

Šauer

Jiří

-

26,00

1

70.místo

Šteiner

Ladislav

-

25,60

2

71.místo

Kolčava

Radek

Auto - Kora motorsport

24,00

1

72.místo

Kocál

Oldřich

VK Motorsport

23,90

3

73.místo

Němček

Michal

Maty Cars

23,40

2

74.místo

Pilka

Radek

NOSTALGIA Racing Team Plzeň

22,80

2

75.místo

Palme

Max

PALME racing

22,50

1

76.místo

Skořepa

Jan

IGS Racing

22,00

1

77.místo

Hudeček

Tomáš

4FIN

22,00

1

78.místo

Brousek

Petr

Hustle

21,60

2

79.místo

Munzar

Petr

Auto borci z garáže

21,60

2

80.místo

Musil

Josef

MBM team

21,60

2

81.místo

Němček

Michal

Maty Cars

21,00

1

82.místo

Homola

Martin

Autoservis Lev

20,00

1

83.místo

Kunz

Kurt

-

19,50

1

84.místo

Baďura

Svatopluk

IGS Racing

19,50

1

85.místo

Šnajdr

Marek

Autoklub Mariánské lázně

19,20

2

86.místo

Svoboda ml.

Zdeněk

AS Sychrov racing

19,00

2

87.místo

Maizner

Sebastian

Alive

19,00

2

88.místo

Navrátil

Luboš

NZ Motor

18,00

2

89.místo

Roubíček

Matěj

BDT Racing

18,00

2

90.místo

Kopecký

Jan

RHR Motorsport

17,50

2

91.místo

Rayman

Martin

Kroubang racing

17,00

2

92.místo

Novák

Vladimír

Nowi motorsport

16,50

1

93.místo

Svitavský

Jan

4FIN

16,50

1

94.místo

Kroupa

Roman

-

15,60

2

95.místo

Kästel

Lars

ZZ rallye sport

15,60

1

96.místo

Uherová

Lenka

VK Motorsport

15,00

3

97.místo

Zapadlo

Milan

NZ Motor

14,40

2

98.místo

Král

Marek

AS SYCHROV racing

14,40

2

99.místo

Sýkora

Lukáš

Kroubang racing

14,00

3

100.místo

Falk

Ralf

RennFalken

13,00

1

101.místo

Zajíček

Zdeněk

SOZA team

12,80

2

102.místo

Weig

Alexander

AC-Friedenfels

12,00

1

103.místo

Beneš

Jiří

-

10,80

2

104.místo

Kubata

Jaroslav

-

10,20

2

105.místo

Kopecký

Radek

RHR Motorsport

10,00

2

106.místo

Šplíchal ml.

Jiří

Šplíchy

9,60

2

107.místo

Gruner

Filip

Opel racing

9,50

2

108.místo

Pešek

Miroslav

Zeknova

9,00

2

109.místo

Tajč

Petr

-

9,00

1

110.místo

Iser

Petr

I.P. Performance

7,50

2

111.místo

Hanuš

Oldřich

AS Sychrov

7,20

2

112.místo

Šplíchal

Jiří

Šplíchy

6,40

2

113.místo

Falk

Klaus

RennFalken

6,00

1

114.místo

Peyter

Michal

AS Sychrov racing

5,70

2

115.místo

Valášek

Václav

Punto

5,70

2

116.místo

Verbič

Miroslav

JK Motorsport

5,00

2

117.místo

Tajč

Tomáš

-

2,00

1

118.místo

Kubová

Denisa

AS SYCHROV racing

0,00

2

119.místo

Kuba

Aleš

AS SYCHROV racing

0,00

2

120.místo

Kroupa

Vojtěch

-

0,00

2

121.místo

Barcik

Jan

Maty Cars

0,00

2

122.místo

Verbičová

Nikola

JK Motorsport

0,00

2

123.místo

Petříková

Zuzana

JK Motorsport

0,00

2

124.místo

Mondek

Šimon

MK Plzeň

0,00

2

125.místo

Úškrt

Antonín

Dřevoškrt

0,00

2

126.místo

Šašek

Viktor

Šašíci

0,00

2

127.místo

Novotný

Matěj

Enduro Český ráj

0,00

2

128.místo

Šašková

Jana

Šašíci

0,00

2

129.místo

Šašek

Rostislav

Šašíci

0,00

2

130.místo

Vlk

Zdeněk

VRC kart

0,00

2

131.místo

Pažout

Jaroslav

JP kart

0,00

2

132.místo

Berka

Kamil

Auktor team

0,00

2

133.místo

Bubeníček ml.

Petr

JK Motorsport

0,00

2

134.místo

Strnad

Vlastimil

Profi racing

0,00

2

135.místo

Žáček

Petr

-

0,00

2

136.místo

Červený

Miroslav

Uranové doly Jáchymov

0,00

1

137.místo

Woppler

Steffen

-

0,00

1

138.místo

Stránský

Jiří

Dokran racing

0,00

1

 

Přihlášení



Přihlášky k závodům

Partnerské kluby

Mediální partneři

 

Záchranné složky



statistika

Členové : 978
Obsah : 1681
Počet zobrazení článků : 3294871

Navigace

Nejčtenější

Statistika

Právě připojeni - hostů: 121 

Založeno na Joomla!. Designed by: joomla templates web hosting Valid XHTML and CSS.