Hlavní partner

 

Partneři

 

 

 

 

 

Home Profily jezdců Výsledky 2015 Výsledky tříd sezóny 2020 po závodech v Merklíně
Výsledky tříd sezóny 2020 po závodech v Merklíně Tisk Email

ŠKODA CUP

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Veselý

Zdeněk

Vráboš team

60,00

3

 

N do 1400ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1. místo

Hřava

Jaroslav

Žabaq Racing

138,50

5

2. místo

Pták

František

Žabaq Racing

84,40

5

3. místo

Pokorný

Josef

Bobkolety

60,80

2

4. místo

Kocál

Oldřich

VK Motorsport

52,70

5

5. místo

Bauer

Michal

-

51,30

2

6. místo

Bendl

Martin

Bobkolety

34,20

2

7. místo

Pilka

Radek

NOSTALGIA Racing Team Plzeň

22,80

2

8. místo

Svoboda ml.

Zdeněk

AS Sychrov racing

19,00

2

9. místo

Peyter

Michal

AS Sychrov racing

5,70

2

10.místo

Valášek

Václav

Punto

5,70

2

 

N do 1600ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Novák

Tomáš

Nowi motorsport

78,80

5

2.místo

Štefan

Bronislav

AS SYCHROV racing

49,00

2

3.místo

Besta

Jan

-

42,00

2

4.místo

Čulík

Patrik

-

42,00

2

5.místo

Kalista

Martin

MH Honda Racing

37,80

2

6.místo

Novák

Vladimír

Nowi motorsport

30,50

3

7.místo

Kněžík

Josef

-

28,00

2

 

N nad 2001ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Matoušek

Jan

Maty Cars

111,50

5

2.místo

Zakouřil

Tomáš

LT Motorsport

92,80

5

3.místo

Hautshauser

Jan

Auto Reno

87,60

5

4.místo

Baxa

Josef

Kajman team racing

56,00

2

5.místo

Šnajdr

Marek

Autoklub Mariánské lázně

46,20

4

6.místo

Šimoník

Zdeněk

-

32,00

2

7.místo

Palme

Kay

PALME racing

30,00

1

8.místo

Palme

Max

PALME racing

22,50

1

9.místo

Němček

Michal

Maty Cars

21,00

2

10.místo

Zajíček

Zdeněk

SOZA team

12,80

2

11.místo

Szmuda

Pavel

PS Racing

11,20

1

12.místo

Tajč

Petr

-

9,00

1

 

N do 2000ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Jelínek

Petr

Maty Cars

84,50

4

2.místo

Donát

Martin

-

66,50

2

3.místo

Ješeta

Jakub

Ford Club CI5

57,00

2

4.místo

Hovorka

Roman

RK Motorsport

56,00

2

5.místo

Uherková

Lenka

VK Motorsport

45,40

5

6.místo

Malotín st.

Václav

Kajman team racing

41,80

2

7.místo

Svoboda

Zdeněk

AS Sychrov

38,00

2

8.místo

Matoušek

Karel

RK Motorsport

37,20

2

9.místo

Leicht

Patrik

Leicht racing

28,00

1

10.místo

Barcík

Jan

Matycars

27,30

4

11.místo

Maizner

Sebastian

Alive

19,00

2

12.místo

Gruner

Filip

Opel racing

9,50

2

 

N2-volná

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Škarda

David

Subaru WRX STI

99,20

5

2.místo

Černý

Ctibor

#Bowa

92,00

3

3.místo

Řepka

Martin

Boček motorsport

51,00

2

4.místo

Wainer

Pavel

#Bowa

48,60

3

5.místo

Lorenz

Ondřej

Audi sport Praha

30,60

2

6.místo

Vacek

Lukáš

Gothard Slaný

18,00

1

7.místo

Rayman

Martin

Kroubang racing

17,00

2

8.místo

Martinovský

Vít

Gothard Slaný

14,40

1

9.místo

Kubata

Jaroslav

-

10,20

2

10.místo

Berka

Kamil

Auktor team

0,00

2

 

H do 1600ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Pašek

Roman

Pašek motorsport

48,00

2

2.místo

Kuba

Aleš

AS SYCHROV racing

36,40

4

3.místo

Šťástka

Jiří

LEGR racing team

24,00

1

4.místo

Homola

Martin

Autoservis Lev

20,00

1

5.místo

Biherlich

Christian

Biherlich Rennsport

18,00

1

6.místo

Kubová

Denisa

AS SYCHROV racing

16,50

3

 

CZECH H bis 1600ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Šťástka

Jiří

LEGR racing team

20,00

1

2.místo

Kuba

Aleš

AS SYCHROV racing

36,40

1

 

DEUCH H bis 1600ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Biherlich

Christian

Biherlich Rennsport

20,00

1

 

 

Gesammtsieger-Absolutní vítěz E1 bis 950ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Webinger

Jiří

Webi trabi

114,00

5

2.místo

Svoboda

Ivan

Webi trabi

85,50

5

3.místo

Štefl

Martin

Webi trabi

28,80

2

 

Gesammtsieger-Absolutní vítěz E1 bis 1400ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Volena

Jiří

JK Motorsport

120,00

5

2.místo

Bobek

Jiří

Bobkolety

39,00

2

3.místo

Mlejnek

Josef

Mlejnek racing

29,50

2

4.místo

Horák

Dušan

-

19,50

1

5.místo

Kroupa

Roman

-

15,60

2

6.místo

Horáková

Zuzana

-

15,60

1

7.místo

Kroupa

Vojtěch

-

0,00

2

 

CZECH E1 bis 1400ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

 

DEUTCH E1 bis 1400ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

 

Gesammtsieger-Absolutní vítěz E1 bis 1600ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Kašpar

Michal

Myšáci 77

142,00

5

2.místo

Boček

Jiří

Boček Motorsport

88,50

4

3.místo

Kašparová

Martina

Myšáci 77

52,40

4

4.místo

Šplíchal st.

Jiří

Šplíchy

37,20

2

5.místo

Falk

Ralf

RennFalken

37,00

3

6.místo

Matas

Zdeněk

Maty team

36,00

2

7.místo

Frank

Jiří

JL - rellycross

30,00

2

8.místo

Althof

Richard

RennFalken

16,00

1

9.místo

Pešek

Miroslav

Zeknova

9,00

2

10.místo

Veigel

Štefan

MC Grünhain

0,00

1

 

CZECH E1 bis 1600ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Kašpar Michal

Myšáci 77

60

3

2.místo

Boček Jiří

Boček Motorsport

30

2

3.místo

Šplíchal st. Jiří

Šplíchy

27

2

4.místo

Kašparová Martina

Myšáci 77

22

2

 

DEUTCH E1 bis 1600ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Falk

Ralf

RennFalken

55,00

3

2.místo

Althof

Richard

RennFalken

20,00

1

3.místo

Veigel

Štefan

MC Grünhain

0,00

1

 

Gesammtsieger-Absolutní vítěz E1 bis 2000ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Pribula

Mojmír

Dům barev

125,70

5

2.místo

Bubeníček

Petr

JK Motorsport

89,10

4

3.místo

Šafařík

Martin

MT racing

75,40

5

4.místo

Míšek

Patrik

MBM team

63,00

2

5.místo

Musil

Josef

MBM team

36,60

4

6.místo

Hanuš

Oldřich

AS Sychrov

31,20

4

7.místo

Hlisa

Jan

-

30,00

2

8.místo

Šauer

Jiří

-

26,00

1

9.místo

Němček

Michal

Maty Cars

23,40

2

10.místo

Baďura

Svatopluk

IGS Racing

19,50

1

11.místo

Král

Marek

AS SYCHROV racing

14,40

2

12.místo

Barcik

Jan

Maty Cars

0,00

2

 

CZECH E1 bis 2000ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

 

DEUTCH  E1 bis 2000ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

 

Gesammtsieger-Absolutní vítěz E1 ob 2001ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Lehmann

Tomáš

Kajman team racing

174,00

5

2.místo

Majer

Jindřich

-

120,00

3

3.místo

Boček

Jiří

Boček motorsport

111,60

5

4.místo

Hruška

Jiří

Auto Slaný

75,50

4

5.místo

Liška

Vladimír

FOX racing

66,50

2

6.místo

Balvín

Ondřej

AMK Mariánské lázně

65,40

5

7.místo

Lehmann

Karel

Kajman team racing

55,10

5

8.místo

Cejnar

Jiří

-

35,00

2

9.místo

Mondek

Karel

MK Plzeň

30,00

3

10.místo

Sýkora

Lukáš

Kroubang racing

29,20

5

11.místo

Kolčava

Radek

Auto - Kora motorsport

24,00

1

12.místo

Verbič

Miroslav

JK Motorsport

22,10

4

13.místo

Kopecký

Jan

RHR Motorsport

17,50

2

14.místo

Falk

Klaus

RennFalken

13,60

3

15.místo

Weig

Alexander

AC-Friedenfels

12,00

1

16.místo

Kopecký

Radek

RHR Motorsport

10,00

2

17.místo

Iser

Petr

I.P. Performance

7,50

2

18.místo

Verbičová

Nikola

JK Motorsport

3,80

4

19.místo

Tajč

Tomáš

-

2,00

1

20.místo

Petříková

Zuzana

JK Motorsport

0,00

2

21.místo

Mondek

Šimon

MK Plzeň

0,00

2

 

CZECH  E1 ob 2001ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Lehmann

Tomáš

Kajman team racing

55

3

2.místo

Liška

Vladimír

FOX racing

35

2

3.místo

Boček

Jiří

Boček motorsport

32

3

4.místo

Hruška

Jiří

Auto Slaný

20

2

5.místo

Balvín

Ondřej

AMK Mariánské lázně

16

2

6.místo

Mondek

Karel

MK Plzeň

15

1

7.místo

Lehmann

Karel

Kajman team racing

15

3

8.místo

Kolčava

Radek

Auto - Kora motorsport

12

1

9.místo

Sýkora

Lukáš

Kroubang racing

12

3

10.místo

Majer

Jindřich

-

10

1

11.místo

Verbič

Miroslav

JK Motorsport

9

2

12.místo

Verbičová

Nikola

JK Motorsport

4

2

13.místo

Tajč

Tomáš

-

2

1

 

DEUTCH E1 ob 2001ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Falk

Klaus

RennFalken

55

3

2.místo

Weig

Alexander

AC-Friedenfels

20

1

 

Gesammtsieger-Absolutní vítěz E2/C

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Pluhař

Dominik

BDT Racing

60,00

2

2.místo

Bursa

Luděk

Elektrobursa

37,50

3

3.místo

Herold

Tomáš

Sorry jako rally team

34,50

2

4.místo

Bursa

Jan

Elektrobursa

33,00

3

5.místo

Kubata

Jaroslav

-

24,00

1

6.místo

Hudeček

Tomáš

4FIN

22,00

1

7.místo

Roubíček

Matěj

BDT Racing

18,00

2

8.místo

Svitavský

Jan

4FIN

16,50

1

CZECH – E2C

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

 

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

 

Formulové vozy-formule E2

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Hartych

Ondřej

Hartych racing

44,00

2

2.místo

Andruchovič

Milan

Toyoco Racing

33,00

2

3.místo

Šťástka

Jiří

LEGR racing team

20,00

1

 

JUNIOR CUP

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Bursa ml.

Jan

Elektrobursa

100,00

4

2.místo

Bursa

Adam

Elektrobursa

75,00

4

3.místo

Kalista

Lukáš

MH Honda Racing

31,20

2

4.místo

Cenefels

Vojtěch

Cenda team

28,80

2

5.místo

Štefl

Vít

Webi trabi

26,00

2

 

DÁMSKÝ POHÁR

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Kašparová

Martina

Myšáci 77

81

4

2.místo

Uherková

Lenka

VK motorsport

66,7

5

3.místo

Verbičová

Nikola

JK motorsport

68,8

4

4.místo

Horáková

Zuzana

 

28

1

5.místo

Kubová

Denisa

AS Sychrov racing

14

1

Gesammtsieger-Absolutní vítěz H ob 1601ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Král

Ivo

Svijany racing

136,00

5

2.místo

Šarocha

Jiří

MG Auto racing

64,40

4

3.místo

Maier

Pavel

VK -Motorsport

51,20

2

4.místo

Šplíchal ml.

Jiří

Šplíchy

50,10

4

5.místo

Kunz

Kurt

-

43,70

3

6.místo

Zajíc

Tomáš

Ford Club CI5

43,20

2

7.místo

Kästel

Lars

ZZ rallye sport

29,60

2

8.místo

Šteiner

Ladislav

-

25,60

2

9.místo

Šplíchal

Jiří

Šplíchy

6,40

2

10.místo

Červený

Miroslav

Uranové doly Jáchymov

0,00

1

 

CZECH-H NAD 1600ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Král Ivo

Svijany racing

60

3

2.místo

Šplíchal Jiří

Šplíchy

30

2

3.místo

Šarocha Jiří

MG Auto racing

20

2

DEUTCH H OB 1600ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Kunz Kurt

 

55

3

2.místo

Kästel Lars

ZZ rallye sport

35

2

 

Gesammtsieger-Absolutní vítěz H bis 1400ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Brousek

Adam

Hustle

128,00

4

2.místo

Brousek

Petr

Hustle

63,60

4

3.místo

Kopelent

Ladislav

Autosport Kopelent

54,00

2

4.místo

Munzar

Petr

Auto borci z garáže

49,60

4

5.místo

Václavík

Petr

VK Motorsport

43,50

3

6.místo

Hudec

Jan

-

39,60

2

7.místo

Bažata

Jiří

Chodovar

33,60

2

8.místo

Plevka

Jiří

Chodovar

22,40

2

9.místo

Skořepa

Jan

IGS Racing

22,00

1

10.místo

Navrátil

Luboš

NZ Motor

18,00

2

11.místo

Zapadlo

Milan

NZ Motor

14,40

2

12.místo

Beneš

Jiří

-

10,80

2

CZECH H do 1400ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

DEUTCH H BIS 1400ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závod

 

Hosté

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Žáček

Petr

-

48

2

2.místo

Bubeníček ml.

Petr

JK Motorsport

36

2

3.místo

Strnad

Vlastimil

Profi racing

28,8

2

 

Přihlášení



Přihlášky k závodům

Partnerské kluby

Mediální partneři

 

Záchranné složky



statistika

Členové : 997
Obsah : 1703
Počet zobrazení článků : 3378207

Navigace

Nejčtenější

Statistika

Právě připojeni - hostů: 63 

Založeno na Joomla!. Designed by: joomla templates web hosting Valid XHTML and CSS.