Hlavní partner

 

Partneři

 

 

 

 

 

Home Rozhovory Rozhovory Radek Bureš - třetí místo v mezinárodní skupině E1 bis 1400ccm
Radek Bureš - třetí místo v mezinárodní skupině E1 bis 1400ccm Tisk Email

Dávám sem rozhovor s Radkem. Ahoj Radku
Představ se nám?
Jmenuji se Radek Bureš, je mi 27 let a jsem z Přeštic. Vystudoval jsem střední zdravotní školu v Klatovech. Od maturity pracuji v Psychiatrické nemocnici v Dobřanech jako praktická sestra.
K závodům mě přivedl kamarád Josef Musil v roce 2013, který nyní jezdí v E-2000 s Opel Astra, kdy jsem s ním jezdil jako doprovod a mechanik. V té době jsem autům a motorům vůbec nerozuměl ve finále jim moc nerozumím do dnes. Měl jsem dobrého učitele a vzor v Pepíkovi moc jsem si to chtěl zkusit, ale pud sebezáchovy mi to nedovolil.


Tak v roce 2014 začal vznikat můj Favorit do třídy Škoda cup. Odjel jsem jako jediný účastník Škoda cupu Bílinu 2015. Musím říct byla to nudaJ. Kamarád mi nabídl ostřejší motor za pár korun, neváhal jsem a koupil a implantoval do mého auta. S tím motorem jsem odjel část sezony 2015 v E-1400 sem tam nějaká ta bedna byla J. Už to začínala být docela zábava.
Poté jsem se odmlčel s tím že postavím nové auto. K tomu mi život házel klacky pod nohy.
Až před rokem jsem se zakousl a řekl jsem si, že to tak nenechám a dodělám to. Nic jiného mi nezbývalo. Nechtěl jsem být cílem posměchu, že jsem něco rozdělal a nedotáhnul do konce. Nyní závodím stále s tím samým autem jako před třemi lety, akorát srdce pod kapotou se změnilo.
Jaké byly doposud mé úspěchy?
Asi největší úspěch je, že jsem se postavil letos na start a udělal maximum, abych se někde umístil.
Jak by jsi zhodnotil sezónu 2018?
Sezóna 2018 byla krásná se super lidmi. Odejel jsem víc než jsem čekal. Bohužel Úterý je pro mě stále zakleté a tak stejně jako před třemi roky jsem tam oddělal motor i přesto jsem si víkend v Úterý nenechal zkazit. Myslel jsem, že pro mě sezona skončila. Nečekal jsem takovou podporu od rodiny, kamarádů, abych to i přesto všechno zkusil znovu. Nedalo mi to a dal se do práce. S pomocí pár přátel jsem se postavil na start těžké, ale krásné trati v Krupce s myšlenkou, že nesmím povolit. Dopadlo to výborně si myslím.
Tvá oblíbená trať?
Oblíbená Trať: Bečov nad Teplou – Krásno a Kdyně 
Tvé plány do nové sezóny 2019?
Plány do další sezóny: Ještě trošku odtučnit Favouše, možná i sebe. Zkusit zvýšit výkon abych aspoň trošičku stíhal Jirkovi Samozřejmě zkusit obhájit letošní výsledky. 
Velký díky patří celému organizačnímu týmu, rodině, kamarádům a soupeřům bez vás by to nebylo.
Děkuji za rozhovor, Vláda Krejčí
Taky díky za rozhovor Vláďo

 

 

PřihlášeníPřihlášky k závodům

Partnerské kluby

Mediální partneři

 

Záchranné složkystatistika

Členové : 931
Obsah : 1602
Počet zobrazení článků : 2944476

Navigace

Nejčtenější

Statistika

Právě připojeni - hostů: 78 

Založeno na Joomla!. Designed by: joomla templates web hosting Valid XHTML and CSS.