Hlavní partner

Partneři

Home Rozhovory Rozhovory Martina Kašparová třetí místo ve skupině E1 bis 1600ccm a vítězka Dámského poháru
Martina Kašparová třetí místo ve skupině E1 bis 1600ccm a vítězka Dámského poháru Tisk Email

Řekni nám co tě přivedlo k motorsportu?
K motorsportu mě přivedl adrenalin z rychlé jízdy.Samozřejmě,že je to hlavně o penězích.Protože každý z nás by chtěl jezdit nějakou vyšší soutěž.Mě by třeba bavili okruhy,mého manžela relly.A protože na to není a nemůžeme se dohodnout.:-DTak jsem si začala vybírat v autoslalomu takové tratě,které měli dost společného s vrchy.A nakonec jsem v roce 2018 začala jezdit Krušnohorský pohár.ZAČ DÍKY
Jaké byli doposud tvé uspěchy?.
Mé úspěch a neúspěchy spočívají hlavně v připravenosti auta.Které zrovna letos v KRUPCE řadilo jen do stupně 4.A na POLYGONU V MOSTĚ to bylo jen poloauto.Díky vašemu kalendáři jsem mohla dojet celý seriál.Protože na kopec by jsem s tím jet nemohla.Ale,aby jsem se nevymlouvala jen na auto.Ve KDYNI jsem si do lesa skočila vlastní vinnou.:-)Děkuji všem,kteří mi pomohly auto z lesa dostat ven.A nepodléhali panice,jako já.
Jak by jsi zhodnotila sezónu 2018?

Sezóna 2018,byla určitě výjimečná POČASÍM.Které bylo luxusní.Až na BEČOV(který jsem nejela)!Páč nám vypověděl službu tlumič při prvním tréninku.Organizace a traťáci vynikající.Čímž jim chci poděkovat za vytrvalost v jakémkoliv počasí.A trpělivost s těmi,kteří byly mimo trať.Nejhorší snad festival čekání V KRUPCE,ale kopec dobrý.Velké díky mému manželovi,který se o moji saxánku stará a dělá vše pro to,aby byla 100%.Moc tě miluji.No,co ještě dodat,jen to že ,,MUSÍM ZRYCHLIT".
Tvá oblíbená trať?
Oblíbená trať v Krušnohorským poháru je ,,KDYNĚ",kterou znám snad nejlépe.(bourala jsem tam jen dvakrát:-),jednou totál).Všechny ostatní tratě jsem jela poprvé.Ale kdyby bylo možné do kalendáře přidat ,,HORNÍ JIŘETÍN"-byla by to tato trať.