Hlavní partner

 

Partneři

 

 

 

 

 

Home Rozhovory Rozhovory Zuzka Horáková druhé místo ve skupině E1 bis 1400ccm a druhé místo v Dámském poháru
Zuzka Horáková druhé místo ve skupině E1 bis 1400ccm a druhé místo v Dámském poháru Tisk Email

Představ se nám?
Ahoj, jsem Zuzana Horáková :)
Řekni nám co tě přivedlo k motorsportu?
Dušan (manžel a zároveň autokrosař) , jednou mi půjčil na závodech auto...a bylo jasno :) a k lásce ke škodovkám už tatínek, který mě i učil (s neskutečnou trpělivostí) asi ve 14 letech řídit :)
Jaké byli doposud tvé uspěchy?


Úspěch pro mě jakékoliv zlepšení a posun mě samotné i auta..., a především to,že jsme s moji Mahulenou vždy dojely v pořádku do cíle , za to jsem vděčná :)
Jak by jsi zhodnotila sezónu 2018?
Byla pro mě co se ježdění týče zatím nejvíce přínosná sezona. Podle slov jezdce, kterého nesmírně obdivuji, Míry Černého, který několikrát řekl : "dobrý je každý kilometr za volantem"... jsem letos najezdila nejvíce kilometrů za dobu co jezdím a mohu slova zkušeného jezdce jen potvrdit... jezdit je přínosné :)
Tvá oblíbená trať?
Je jich spousty, já mám pocit,že se mi líbí všude kde jsem :) Možná je to díky soupeřům, na které mám opravdu štěstí a kteří jsou spíš kamarádi,než rivalové. Nebudu jmenovat, abych nikoho nezapomněla ... trať byla srdeční letos Horní Jiřetín a hned po něm kopec v Úterý a také Kdyně ... :)
Tvé plány do nové sezóny 2019?
Moc neplánuji, improvizuji ze dne na den, z minuty na minutu :) ... natož takhle dalece a ještě, když jezdíme oba s manželem něco jiného, je u nás těžší něco plánovat :) ...ale rozhodně bych chtěla jezdit , jezdit, jezdit :)
Děkuji za rozhovor, Vláda Krejčí¨
Já děkuji ...za rozhovor, ale i za to co pro nás jezdce VY VŠICHNI POŘADATELÉ VŠECH ZÁVODŮ děláte a dobře víme, ze to nemáte snadné... děkuji z celého  a těším se na Vás

:) 

 

PřihlášeníPřihlášky k závodům

Partnerské kluby

Mediální partneři

 

Záchranné složkystatistika

Členové : 931
Obsah : 1602
Počet zobrazení článků : 2944494

Navigace

Nejčtenější

Statistika

Právě připojeni - hostů: 94 

Založeno na Joomla!. Designed by: joomla templates web hosting Valid XHTML and CSS.