Hlavní partner

 

Partneři

 

 

 

 

 

Home Rozhovory Rozhovory Rozhovor s Janem Hatshauserem jezdcem skupiny N nad 2001ccm ktery obsadil 3.místo.
Rozhovor s Janem Hatshauserem jezdcem skupiny N nad 2001ccm ktery obsadil 3.místo. Tisk Email

Ahoj Honzo
Představ se fanouškům KP
Ahoj Vláďo a fanoušci KP, na dlouhé slohy jsem nikdy moc nebyl, takže semnou to dnes bude stručnější. Je mi 26 a jsem v závodění nováčkem. Kolem aut jsem se motal od malička, ale dělal jsem hlavně tuning a auta pro show and shine. Motorů jsem se dá se říct bál, takže jsem dělal vše kromě úprav výkonu. Účastnil jsem se i největších výstav aut v ČR, ale časem mi přišlo trochu zbytečné řešit každý detail a závodění by odmalička můj sen. Když jsem byl malý jezdil táta autokros takže mě to k závodění vždy táhlo, jen jsem nevěděl jak a kde začít. S tím mi pomohl můj dobrý kamarád a teď už i soupeř Tomáš Zakouřil, když mi v roce 2019 půjčil Ibizu a já si to mohl zkusit v plné parádě na trati v Bečově. Chytlo mě to natolik, že jsem od něj nakonec Ibizu koupil a odjel s ní celou sezónu 2020.
Jak by jsi zhodnotil sezónu 2020?
Za mě to byla absolutní paráda, sice nemám s čím srovnávat, ale já sem si ji užil na maximum. Je jen škoda že to bylo kratší, přecijen člověk se těší celou zimu na první závod a nakonec se začátek musel posunout o 2 měsíce, takže čekání bylo opravdu nekonečné. Nejlepší trať pro mě byl Merklín, líbí se mi že to je rychlá trať a v sobotním závodě jsem vybojoval první místo. Byl to skvělý pocit a vidět jak byl v tu chvíli táta šťastný bylo k nezaplacení. Doufám, že se na ni příští rok vrátíme.
Řekni nám něco zajímavého o sobě.
Studoval jsem IT školu, maturoval z programování a teď se živím jako elektrikář, takže zajímavé je, že když rozeberu a složím auto dokáže to dojet do cíle v jednom kuse.
Jaké máš plány na novou sezónu?
Chtěl bych hlavně vylepšit svoje depo, koupit stan nad auto, novou kombinézu apod. Co se týče auta určitě musím koupit nějaké gumy na mokro, protože když letos zapršelo tak bych se předjel snad i na kole jak to na suchých gumách klouzalo, ale to je samozřejmě logické.
Chtěl by jste nám říct něco závěrem?
Závěrem bych chtěl moc poděkovat tátovi Karlovi za podporu a pomoc s autem. Na začátku sezóny jsme museli měnit hlavu a to bych tou dobou ještě sám nezvládl. Děkuji i Tomášovi Zakouřilovi, že mě do světa závodění dostal a byl skvělým soupeřem. Komu ale patří největší díky je Michal Kohlík. Kamarád který nevynechal jediný závod, celou sezónu mi pomáhal a stál při mně. Pomáhal nejen s autem, ale i s přípravou na závody, servisem auta při závodech a dokonce navrhl i design týmových triček apod. Chlapi díky, že stojíte při mě!
Děkuji za rozhovor a na viděnou na vyhlášení.
Děkuji vám za rozhovor Vláda

 

 

 

PřihlášeníPřihlášky k závodům

Partnerské kluby

Mediální partneři

 

Záchranné složkystatistika

Členové : 1002
Obsah : 1772
Počet zobrazení článků : 3359074

Navigace

Nejčtenější

Statistika

Právě připojeni - hostů: 72 

Založeno na Joomla!. Designed by: joomla templates web hosting Valid XHTML and CSS.