Hlavní partner

Partneři

Home Startovní čísla 2017
Startovní čísla pro rok 2017 Tisk Email

 

ŠKODA cup ( 30-50 )

Neupravené automobily - Serienwagen

startovní číslo

Jméno a příjmení

název teamu

30.

BŘEZINA Jaroslav

ŠO©K Motorsport

31..

KINC Lukáš

 

32.

KROTIL Lukáš

ŠO©K Motorsport

33.

HANILEC Jiří

AK Měštec Králové

34.

ŠTUMR Petr

 

35.

NEKOLA David

 

37.

CENEFELS Jan

 

39.

KLÍMA Tomáš

 

40.

KUCHAŘ Vojta

Historic team Slaný 2

41

RIBOLA Miroslav

IMG Racing

42.

JÍCHA Pavel

Jícha team

43.

POKORNÝ Josef

Bobkolety

44.

ANDRLE Ludvík

Automotosport Osek

45.

KLOKOČNÍK Tomáš

Klub v AČR

46.

KLOKOČNÍK Petr

Klub v AČR

 

N do 1400ccm ( 1-29 )

Neupravené automobily - Serienwagen

startovní číslo

Jméno a příjmení

název teamu

1.

KAPAL Václav

Profi racing

2.

ŠTEFAN Bronislav

MINI PRAHA

3.

VLČEK Tomáš

AUTO MITO

4. ANDERS Zdeněk
5. NOVÁK Jan Auto Timi
6. ČIBERA Tomáš Auto Timi

7.

BOBEK Jiří

Bobkolety

9.

PÁNEK Jiří

Profi racing

10.

ZAKOUŘIL Tomáš

PTM Motorsport

11.

BENDL Martin

Bobkolety

12.

MÍŠEK Patrik

 

15.

MAZÁNEK Václav

 

16.

SMRŽ Martin

Yabancars

24.

DREŠER Michal

Jechino motorsport

25.

BENDA Filip

PROFI RACING

55.

ŽEŽULKA Mirek

PROFI RACING

 

N do 1600ccm ( 101-199 )

Neupravené automobily - Serienwagen

startovní číslo

Jméno a příjmení

název teamu

101.

KUBÍČEK Pavel

2K

105.

CIKÁN Radek

RC Autoškola Hvězda

107.

KRÁTKÝ Lubomír

2K

111.

KALISTA Jan

MH Honda racing

112.

KALISTA Martin

MH Honda racing

116.

SMRŽ Martin

Yabanacars

119.

PRIBULA Mirek

Auto Mito

121.

VALKUS Antonín

Autosklo Pletka Citroen

126.

WITTNER Filip

 

129.

CRHÁK Petr

ŠO©K Motorsport

133.

KVASNIČKA Vladimír

Falco motorsport

137.

IŠTVÁN Ivan

3T

144.

HORÁČEK Jiří

Tedkup team

155. BEŠTA Jan Demon racing
166. ČULÍK Patrik Demon racing

177.

KOUBEK Milan

garage team

188.

MRŇA Ondřej

 

 

N do 2000ccm ( 301-349 )

Neupravené automobily - Serienwagen

startovní číslo

Jméno a příjmení

název teamu

302.

KRÁTKÝ Lubomír

2K

303.

KLÁN Jiří

 

304.

FRÝDL Milan

Opel racing

305. VESELÝ Martin Rallye club Zdice

314.

KOSÁK Michal

 

315.

JEČMENOVÁ Eliška

 

316.

HOVORKA Roman

www.motoriegel.cz

317.

DVOŘÁK Václav

Hondatech

318.

HIML David

 

319.

HIMLOVÁ Barbora

 

320.

JEŽEK Milan

 

321. HŘAVA Jaroslav Kroubang racing

322.

DUDEŠEK Jiří

VRT team

323.

PILNÍK Tomáš

Mers Bohemia s.r.o.

324.

KRAUS Tomáš

Jasip

333.

PRIBULA Mirek

AUTO MITO

334.

KULICH Jan

SaM racing team

335. PELIKOVSKÝ Dušan Toyota team racing Burda

336.

PLECHATÝ Tomáš

garage team

338.

MATOUŠEK Karel

 

340.

LÉGR Gerhard

garage team

344.

GOČÁL Lukáš

garage team

346.

TRÁVNÍČEK Pavel

AS Sychrov racing

347.

MACHÁŃ Jan

 

348.

MIKOTA Jan

 

 

N nad 2001ccm ( 351-400 )

Neupravené automobily - Serienwagen

startovní číslo

Jméno a příjmení

název teamu

218. FILO Lukáš BT racing

351.

MUTL Jiří

SH Scuderia Hrob

353.

MIHALÍK Daniel

PROFI RACING

354.

MONDEK Karel

 

355.

SUCHÝ Jan

PTM motorsport

356.

VÁVRA Jan

 

357.

AVRAT Vladimír

 

358.

VALÁŠEK Václav

 

359.

MRKVIČKA Jan

MRKEV racing team

360.

MONDEK Šimon

 

362.

HŘAVA Jaroslav

 

363.

BOCHNÍČEK Marek

garage team

365.

SZMUDA Pavel

PS racing

366.

BOBEK Milan jun.

Bobkolety

373.

PŘIBÁŇ Jan

w-audio racing team

375.

LEHMANN Karel

 

377.

DLOUHÝ Jan

Moto Riegl

384.

KOUŘIL Petr

TDI Sport

396.

HYNEK Petr

PTM Motorsport

398.

MAŘÍK Michal

 

399.

Hynková Kristina

PTM Motorsport

400.

RADA David

FOR FUN RACING

710. REJŠEK Karel IMG racing

 

H do 1400ccm ( 51-100 )

Historické automobily do roku 1987
Historische Wagen Baujahrs bis 1987

startovní číslo

Jméno a příjmení

název teamu

51.

ŠINÁGL Milan

JM Škoda Team

52.

BROUSEK Petr

Brousek

53.

VÁCLAVÍK Petr

Historic Team Slaný

54.

BAŽATA Jiří

Chodovar

56.

BROUSEK Adam

Brousek

57.

BÍNA Václav

Škoda team Městec Králové

59.

BROUSEK David

 

61.

KRAMEŠ Luboš

Motorsport Příčovy

62.

PLEVKA Jiří

 

63.

STRNAD Petr

Hostr racing team

64.

KUCHAŘ Vojta

Historic team Slaný 2

69.

BŘÍŽĎALA Libor

Historic Team Slaný

71.

KRUTORÁD Miroslav

AMK Loučeň

74.

BENEŠ Jiří

Historic Team Slaný

77.

SKOŘEPA Jan

IGSpeed

80.

REISS Jakub

Reissingteam

81.

ROUBÍČEK Pavel

Záskalí Motor Sport

82.

SMETANA Jiří

Záskalí Motor Sport

83.

ČÍŽEK Jiří

IGS Speed

91.

REJL Martin

 

93. NAVRÁTIL Luboš
152. VRBICKÝ Stanislav

 

H do 1600ccm ( 151-200 )

Historické automobily do roku 1987
Historische Wagen Baujahrs bis 1987

startovní číslo

Jméno a příjmení

název teamu

128. GUT Radek Gut Rallycross tem

156.

ANDRYS František

AS SYCHROV

157.

MAIER Pavel

Historic Team Slaný

164.

PLUHAŘ Jindřich

 

172.

VORLÍK Petr

DNX Motorsport

173.

HOMOLA Matyáš

 

183.

ČÍŽEK Jiří

IGS Speed

 

H nad 1601ccm ( 201-300 )

Historické automobily do roku 1987
Historische Wagen Baujahrs bis 1987

startovní číslo

Jméno a příjmení

název teamu

47. ZAJÍC Tomáš ZAZA racing
145. GUT Libor Gut Rallycross tem

201.

PARTZSCH Kevin

 

205.

TOMEŠ Karel

 

213.

BLÁHA Bláha

Joba team

214.

JOCHEC Martin

Joba team

244.

PEŠEK Tomáš

P.P Motorsport

252.

BLAŽEK Jan

Opel racing

253.

HUBÁLEK Ladislav

Historic Team Slaný

254.

HASEK Ondřej

Historic Team Slaný

255.

URBAN Jaroslav

Historic Team Slaný

256.

URBAN Radek

Historic Team Slaný

257.

ZAJÍC Tomáš

ZAZA Racing

260.

KRÁL Ivo

Svijany racing

262.

RUS Olda

Svijany racing

263.

ŠTEINER Ladislav

P.P motorsport

269.

KOREŠ Václav

 

271.

NOVÁK Jiří

 

272.

HLAVATÝ Jaromír

 

278.

HASIL Vladimír

 

284.

DRDA Pavel

Autocentrum Jablonec n/N

288.

ČECH Tomáš

VRT Racing

293.

KUNZ Kurt

 

294.

HOMOLA Martin

 

300. ŽEMLIČKA Michal BT racing

 

E1 do 900ccm ( 901-950 )

Upravené automobily

Specialgebaütenwagen

startovní číslo

Jméno a příjmení

název teamu

901.

WEBINGER Jiří

Historic Team Slany

902.

KOLAŘÍK Pavel

Historic Team Slany

906.

BENK Luboš

Kroubang Racing

907.

SOFRON Michal

Kroubang Racing

908.

STROPEK Filip

Historic Team Slany

909.

NOVÁK Petr

Trabi racing

910.

NOVÁK Petr st

Trabi racing

911.

PTÁK František

Kroubang Racing

912.

BÁCHOR Lukáš

Kroubang Racing

913.

WEBINGEROVÁ Barbora

Historic Team Slany

914.

DOHNAL Jiří

 

917.

CIVÍN Václav

Historic Team Slany

919.

BLAŽEK Vladimír

Opel Racing

921.

JURKA Oldřich st.

 

922.

ŽAMPACH Jakub

Kroubang Racing

923.

REJMON Ivan

Historic Team Slany

924.

REJMON Michal

Historic Team Slany

925.

BŘÍŽDALA Libor

Historic Team Slany

926.

SVOBODA IVAN

Historic Team Slany

987.

SÝKORA Lukáš

Kroubang Racing

 

E1 do 1400ccm ( 401-500 )

Upravené automobily

Specialgebaütenwagen

startovní číslo

Jméno a příjmení

název teamu

401.

ŠAUER Igor

IGSpeed

402.

KROUPA Roman

 

403.

KROUPA Vojta

 

404. PALME Max Palme racing team

405.

MEJSNAR Jan

Rally sport Kovář

406.

KRÁLOVÁ Jana

Kroubang Racing

407.

SCHVARZ Marcus

SFW3

408.

EDELMANN Tobias

Speed factory

409.

VRZAL Lubomír

Mesi Racing Team

410.

VOLENA Jiří

JK Motorsport

411.

PAČES Karel

JK motorsport

412.

PĚCHA Petr

 

413.

HERZOK Silvio

 

414.

ZENKL Otakar ml.

ZRS

415. BLAŽEK Lukáš
416. Reißig Stefan
RR Sport 81

417.

HUSPEK Jaroslav

Wars

418. SVOBODA Jiří

420.

BOHM Rudolf

český veterán club

424.

VEJBĚRA Martin

OMJ motorsport

425.

BRUSSOCK Larry

MSC Grünhain

426.

VORLÍK Petr ml

DNX Motorsport

427. ŠÁTEK Jakub Jakub Šátek racing team
429. FRIEDEL Martin SFW3

433.

BEJDA Pavel

 

434.

BEJDA Vojtěch

 

444. PALME Kay Palme racing team

460.

KLÁPŠTĚ Daniel jun.

Rally team

461.

NOVÁK Luboš

Rally sport Kovář

472.

SUK Vlastimil ml.

 

473.

SUK Vlastimil

 

477.

ČERNÝ Miroslav st

 

486.

HOLEČEK Jan

H+H motorsport

488.

TICHÝ Miroslav

 

 

E1 do 1600ccm  ( 501-600 )

Upravené automobily

Specialgebaütenwagen

startovní číslo

Jméno a příjmení

název teamu

502.

BENEŠ Jan

High octane projects

504.

SOMMER Andre

 

506.

KLIPA Pavel

LVP Racing

508.

BEŠTA Jan

Demon Racing

509.

Čulík Patrik

Demon Racing

511.

POLANECKÝ Aleš

Rendy team Racing

514.

PECINA Robert

Autopecina

516.

HERKOMMER Jens

Kahle Motorsport

518.

VOREL Vlastimil

 

523.

REISS Jan

Reissingteam

528.

NOVÁČEK Dan

Arena Racing Team

530.

KABOUREK Ondřej

 

531.

ZENKL Karel

 

533.

ZENKLOVÁ Lucie

 

535.

URBAN Jakub

JU Racing

536.

KOCIÁN Václav

 

565.

ZENKL st. Otakar

 

566.

PAVLÍK Aleš

 

577.

KAŠPAR Michal

 

578.

KREYSSEL Ronny

 

 

E1 do 2000ccm  ( 601-700 )

Upravené automobily

Specialgebaütenwagen

startovní číslo

Jméno a příjmení

název teamu

314.

VIEHWEGER Christián

SFW 3

501.

ŠTÁSTKA Jiří

 

515.

DVORSKÝ Petr

PROFI RACING

602.

KOTRMON Libor

NADOKO Turnov

603.

BAĎURA Svatopluk

BASE

604.

KRČEK Josef

 

605.

KRČEK Lukáš

 

606.

MUSIL Josef

 

607.

ŠAUER Jirka

Barvy Landyšová Turnov

608.

HOUSA Tomáš

AMK Tříč

609.

RADA David

 

610.

RICHTR Jens

 

611.

JINDRÁK Jaroslav

JTR

612.

JECHA Jiří

Jechino motorsport

613.

BUBENÍČEK Petr

High octane projects

620.

PŘIBÁŇ Milan

 

623.

ŠOBR Jaroslav

 

624.

HANUŠ Oldřich

STACHEMA RACING

629.

ČERVENÝ Petr

PePe Motorsport

630.

MACÁK Petr

PePe Motorsport

631.

UHLIG Danny

 

635.

FROUS Josef

HBF racing team

640. KUBA Tomáš STACHEMA RACING
641. KUBA Aleš STACHEMA RACING

666.

SOUČEK Jan

 

 

E1 nad 2001ccm  ( 701-800 )

Upravené automobily

Specialgebaütenwagen

startovní číslo

Jméno a příjmení

název teamu

701.

HRUŠKA Jirka

Historic Team Slany

702.

HORYNA Josef

 

703.

KOPECKÝ Radek

RHRmotorsport

704.

ANTON David

Autopower

705.

LÁTR Miroslav

Fucik s.r.o

706. MAJER Jindřich Pennasol

707.

WUTSCHKA Pavel

VW motorsport

715.

PROCHÁZKA Milan

Opel racing

717.

NOVÝ Dušan

Opel racing

718.

AVRAT Vladimír

garage team

720.

SUCHOMEL Lukáš

Spine CZ

721.

URBANEC Marcel

VW motorsport

723.

KAŠE Ondra

 

724.

MULLER Uwe

 

725.

BALZER Andreas

 

733.

LIŠKA Vladimír

 

734.

ALTMAN David

Alfa Romeo team

777.

KOPECKÝ Radek st.

RHRmotorsport

787.

SÝKORA Lukáš

Kroubang Racing

779.

MONDEK Karel

MK

786.

JEGR Radim

Promile racing team

 

E2-volná  ( 801-890 )

Upravené automobily

Specialgebaütenwagen

startovní číslo

Jméno a příjmení

název teamu

801.

BURSA Jan

Elektrobursa

802.

STRÁNSKÝ Jirka

AP motorsport

803.

BURSA Luděk

Elektrobursa

804.

PEŠEK Vladimír

 

806.

PALME Kay

Palme racing

812.

KOŠEK Tomáš

Traktorka

814.

KUBÍČEK Lukáš

Svijany racing

815.

BRUSSOCK Olaf

MSC Grünhain

816.

HUBR František

HF racing

818.

BAZY Jonáš

 

828.

PÁNEK Jiří

PROFI RACING

831.

BERKA Kamil

 

844.

KOUTSKÝ Dominik

RAcKY Racing

848.

KOUTSKÝ Radek

RAcKY Racing

849. JÍLEK Josef Sam racing team

875.

MELICHÁRIK Tomáš

North Royal rally team

876.

ŠIMÁNĚ Jan

 

877.

ZAKOUŘIL Petr

PTM Motorsport

878.

OPATRNÝ Miloš

 

879.

CEJNAR Jiří

TDI Sport

880.

ČERNÝ Ctibor

JR motorsport

881.

ZEKL Otakar ml.

 

882.

ŠVEC Václav

LVP Racing

883.

KUČERA Tomáš

Svijany racing

888.

CEBE Robert

RAcKY Racing

117.

PAŠEK Petr

RTT

 

E2-formule  ( 891-830)

Upravené automobily

Specialgebaütenwagen

startovní číslo

Jméno a příjmení

název teamu

892.

VÁCHAL Ondřej

Kocour racing team

893.

VÁCHAL Lukáš

Kocour racing team

895.

Götz Stanislav

 

896.

Götz Jiří

 

897.

WUDY Lukáš

 

 

hosté  ( 990-999)

 

startovní číslo

Jméno a příjmení

název teamu

990.

Svoboda Lukáš

AMK Pelhřimov

991.

SVOBODA Milan

AMK Pelhřimov

992.

ZIMA Karel

AS Sychrov Racing

 

junior ( 990-999)

 

startovní číslo

Jméno a příjmení

název teamu

996. BURSA Jan Elektrobursa
 


Přihlášení



Přihlášky k závodům

Partnerské kluby

Mediální partneři

Záchranné složky



statistika

Členové : 1075
Obsah : 1375
Počet zobrazení článků : 2116442

Navigace

Nejčtenější

Statistika

Právě připojeni - hostů: 107 a člen: 1 

Založeno na Joomla!. Designed by: joomla templates web hosting Valid XHTML and CSS.