Hlavní partner

 

Partneři

 

 

 

 

 

Home Videozáznamy Výsledky 2015 Výsledky tříd sezony 2020 po závodě v Bílině
Výsledky tříd sezony 2020 po závodě v Bílině Tisk Email

ŠKODA CUP

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Veselý

Zdeněk

Vráboš team

60,00

3

 

N do 1400ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1. místo

Hřava

Jaroslav

Žabaq Racing

90,50

3

2. místo

Pokorný

Josef

Bobkolety

60,80

2

3. místo

Bauer

Michal

-

51,30

2

4. místo

Pták

František

Žabaq Racing

48,40

3

5. místo

Bendl

Martin

Bobkolety

34,20

2

6. místo

Kocál

Oldřich

VK Motorsport

23,90

3

7. místo

Pilka

Radek

NOSTALGIA Racing Team Plzeň

22,80

2

8. místo

Svoboda ml.

Zdeněk

AS Sychrov racing

19,00

2

9. místo

Peyter

Michal

AS Sychrov racing

5,70

2

10.místo

Valášek

Václav

Punto

5,70

2

 

N do 1600ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Novák

Tomáš

Nowi motorsport

50,80

3

2.místo

Besta

Jan

-

42,00

2

3.místo

Čulík

Patrik

-

42,00

2

4.místo

Novák

Vladimír

Nowi motorsport

16,50

1

 

N nad 2001ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Matoušek

Jan

Maty Cars

71,00

3

2.místo

Baxa

Josef

Kajman team racing

56,00

2

3.místo

Zakouřil

Tomáš

LT Motorsport

50,00

3

4.místo

Hautshauser

Jan

Auto Reno

44,00

3

5.místo

Šimoník

Zdeněk

-

32,00

2

6.místo

Palme

Kay

PALME racing

30,00

1

7.místo

Palme

Max

PALME racing

22,50

1

8.místo

Němček

Michal

Maty Cars

21,00

1

9.místo

Šnajdr

Marek

Autoklub Mariánské lázně

19,20

2

10.místo

Zajíček

Zdeněk

SOZA team

12,80

2

11,místo

Tajč

Petr

-

9,00

1

 

N do 2000ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Donát

Martin

-

66,50

2

2.místo

Jelínek

Petr

Maty Cars

60,50

3

3.místo

Ješeta

Jakub

Ford Club CI5

57,00

2

4.místo

Malotín st.

Václav

Kajman team racing

41,80

2

5.místo

Svoboda

Zdeněk

AS Sychrov

38,00

2

6.místo

Leicht

Patrik

Leicht racing

28,00

1

7.místo

Barcík

Jan

Matycars

27,30

3

8.místo

Maizner

Sebastian

Alive

19,00

2

9.místo

Uherová

Lenka

VK Motorsport

15,00

3

10.místo

Gruner

Filip

Opel racing

9,50

2

 

N2-volná

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Černý

Ctibor

#Bowa

92,00

3

2.místo

Škarda

David

SKU

55,20

3

3.místo

Řepka

Martin

Boček motorsport

51,00

2

4.místo

Wainer

Pavel

#Bowa

48,60

3

5.místo

Lorenz

Ondřej

Audi sport Praha

30,60

2

6.místo

Rayman

Martin

Kroubang racing

17,00

2

7.místo

Kubata

Jaroslav

-

10,20

2

8.místo

Berka

Kamil

Auktor team

0,00

2

 

H do 1600ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Pašek

Roman

Pašek motorsport

48,00

2

2.místo

Homola

Martin

Autoservis Lev

20,00

1

3.místo

Kubová

Denisa

AS SYCHROV racing

0,00

2

4.místo

Kuba

Aleš

AS SYCHROV racing

0,00

2

 

Gesammtsieger-Absolutní vítěz E1 bis 950ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Webinger

Jiří

Webi trabi

70,00

3

2.místo

Svoboda

Ivan

Webi trabi

52,50

3

3.místo

Štefl

Martin

Webi trabi

28,80

2

 

Gesammtsieger-Absolutní vítěz E1 bis 1400ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Volena

Jiří

JK Motorsport

72,00

3

2.místo

Bobek

Jiří

Bobkolety

39,00

2

3.místo

Kroupa

Roman

-

15,60

2

4.místo

Kroupa

Vojtěch

-

0,00

2

 

CZECH E1 bis 1400ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

 

DEUTCH E1 bis 1400ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

 

Gesammtsieger-Absolutní vítěz E1 bis 1600ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Kašpar

Michal

Myšáci 77

86,00

3

2.místo

Boček

Jiří

Boček Motorsport

64,50

3

3.místo

Kašparová

Martina

Myšáci 77

39,60

3

4.místo

Matas

Zdeněk

Maty team

36,00

2

5.místo

Frank

Jiří

JL - rellycross

30,00

2

6.místo

Falk

Ralf

RennFalken

13,00

1

7.místo

Pešek

Miroslav

Zeknova

9,00

2

 

CZECH E1 bis 1600ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Kašpar Michal

Myšáci 77

20

1

2.místo

Boček Jiří

Boček Motorsport

15

1

3.místo

Kašparová Martina

Myšáci 77

12

1

 

DEUTCH E1 bis 1600ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Falk Ralf

RennFalken

20

1

 

Gesammtsieger-Absolutní vítěz E1 bis 2000ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Pribula

Mojmír

Dům barev

73,20

3

2.místo

Míšek

Patrik

MBM team

63,00

2

3.místo

Bubeníček

Petr

JK Motorsport

48,60

2

4.místo

Šafařík

Martin

MT racing

45,40

3

5.místo

Šauer

Jiří

-

26,00

1

6.místo

Němček

Michal

Maty Cars

23,40

2

7.místo

Musil

Josef

MBM team

21,60

2

8.místo

Baďura

Svatopluk

IGS Racing

19,50

1

9.místo

Král

Marek

AS SYCHROV racing

14,40

2

10.místo

Hanuš

Oldřich

AS Sychrov

7,20

2

11.místo

Barcik

Jan

Maty Cars

0,00

2

 

CZECH E1 bis 2000ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

 

DEUTCH  E1 bis 2000ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

 

Gesammtsieger-Absolutní vítěz E1 ob 2001ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Majer

Jindřich

-

120,00

3

2.místo

Lehmann

Tomáš

Kajman team racing

107,50

3

3.místo

Boček

Jiří

Boček motorsport

66,00

3

4.místo

Lehmann

Karel

Kajman team racing

38,00

3

5.místo

Hruška

Jiří

Auto Slaný

37,50

2

6.místo

Balvín

Ondřej

AMK Mariánské lázně

35,00

3

7.místo

Cejnar

Jiří

-

35,00

2

8.místo

Mondek

Karel

MK Plzeň

30,00

3

9.místo

Kolčava

Radek

Auto - Kora motorsport

24,00

1

10.místo

Kopecký

Jan

RHR Motorsport

17,50

2

11.místo

Sýkora

Lukáš

Kroubang racing

14,00

3

12.místo

Weig

Alexander

AC-Friedenfels

12,00

1

13.místo

Kopecký

Radek

RHR Motorsport

10,00

2

14.místo

Iser

Petr

I.P. Performance

7,50

2

15.místo

Falk

Klaus

RennFalken

6,00

1

16.místo

Verbič

Miroslav

JK Motorsport

5,00

2

17.místo

Tajč

Tomáš

-

2,00

1

18.místo

Verbičová

Nikola

JK Motorsport

0,00

2

19.místo

Petříková

Zuzana

JK Motorsport

0,00

2

20.místo

Mondek

Šimon

MK Plzeň

0,00

2

 

CZECH  E1 ob 2001ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Lehmann

Tomáš

Kajman team racing

20

1

2.místo

Mondek

Karel

MK Plzeň

15

1

3.místo

Kolčava

Radek

Auto - Kora motorsport

12

1

4.místo

Majer

Jindřich

-

10

1

5.místo

Boček

Jiří

Boček motorsport

8

1

6.místo

Lehmann

Karel

Kajman team racing

6

1

7.místo

Sýkora

Lukáš

Kroubang racing

4

1

8.místo

Tajč

Tomáš

-

2

1

 

DEUTCH E1 ob 2001ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Weig

Alexander

AC-Friedenfels

20

1

2.místo

Falk

Klaus

RennFalken

15

1

 

Gesammtsieger-Absolutní vítěz E2/C

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo Pluhař                    Dominik BDT Racing 60 2
2.místo

Bursa

Luděk

Elektrobursa

37,50

2

3.místo

Herold

Tomáš

Sorry jako rally team

34,50

2

4.místo

Bursa

Jan

Elektrobursa

33,00

2

5.místo

Hudeček

Tomáš

4FIN

22,00

1

6.místo

Roubíček

Matěj

BDT Racing

18,00

2

7.místo

Svitavský

Jan

4FIN

16,50

1

8.místo

Úškrt

Antonín

Dřevoškrt

0,00

2

CZECH – E2C

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

 

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

 

Formulové vozy-formule E2

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Hartych

Ondřej

Hartych racing

44,00

2

2.místo

Andruchovič

Milan

Toyoco Racing

33,00

2

 

JUNIOR CUP

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Bursa ml.

Jan

Elektrobursa

52,00

2

2.místo

Bursa

Adam

Elektrobursa

39,00

2

3.místo

Kalista

Lukáš

MH Honda Racing

31,20

2

4.místo

Štefl

Vít

Webi trabi

26,00

2

 

DÁMSKÝ POHÁR

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Kašparová

Martina

Myšáci 77

60

3

2.místo

Uherková

Lenka

VK motorsport

39

3

3.místo

Verbičová

Nikola

JK motorsport

30

2

Gesammtsieger-Absolutní vítěz H ob 1601ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Král

Ivo

Svijany racing

82,00

3

2.místo

Maier

Pavel

VK -Motorsport

51,20

2

3.místo

Zajíc

Tomáš

Ford Club CI5

43,20

2

4.místo

Šarocha

Jiří

MG Auto racing

32,00

2

5.místo

Šteiner

Ladislav

-

25,60

2

6.místo

Kunz

Kurt

-

19,50

1

7.místo

Kästel

Lars

ZZ rallye sport

15,60

1

8.místo

Šplíchal ml.

Jiří

Šplíchy

9,60

2

9.místo

Šplíchal

Jiří

Šplíchy

6,40

2

10.místo

Červený

Miroslav

Uranové doly Jáchymov

0,00

1

CZECH-H NAD 1600ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Král Ivo

Svijany racing

20

1

DEUTCH H OB 1600ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Kunz Kurt

 

20

1

2.místo

Kästel Lars

ZZ rallye sport

15

1

 

Gesammtsieger-Absolutní vítěz H bis 1400ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Brousek

Adam

Hustle

72,00

2

2.místo

Kopelent

Ladislav

Autosport Kopelent

54,00

2

3.místo

Václavík

Petr

VK Motorsport

43,50

3

4.místo

Hudec

Jan

-

39,60

2

5.místo

Skořepa

Jan

IGS Racing

22,00

1

6.místo

Brousek

Petr

Hustle

21,60

2

7.místo

Munzar

Petr

Auto borci z garáže

21,60

2

8.místo

Navrátil

Luboš

NZ Motor

18,00

2

9.místo

Zapadlo

Milan

NZ Motor

14,40

2

10.místo

Beneš

Jiří

-

10,80

2

CZECH H do 1400ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

DEUTCH H BIS 1400ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závod

 

Hosté

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Žáček

Petr

-

48

2

2.místo

Bubeníček ml.

Petr

JK Motorsport

36

2

3.místo

Strnad

Vlastimil

Profi racing

28,8

2

4.místo

Stránský

Jiří

22

1

5.místo

Wappler

Steffen

16,5

1

 

Přihlášení



Přihlášky k závodům

Partnerské kluby

Mediální partneři

 

Záchranné složky



statistika

Členové : 978
Obsah : 1681
Počet zobrazení článků : 3294777

Navigace

Nejčtenější

Statistika

Právě připojeni - hostů: 94 

Založeno na Joomla!. Designed by: joomla templates web hosting Valid XHTML and CSS.