Hlavní partner

 

Partneři

 

 

 

 

 

Home Výsledky 2016
Konečné pořadí klasifikovaných jezdců ve třídách sezóny 2019 Tisk Email

Jezdci odjeli sedm a  více závodů

 

 

N do 1400ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1. místo

Hřava

Jaroslav

Kroubang racing

338,50

14

2. místo

Kodajek

Jakub

Maty Cars

184,50

11

 

N do 1600ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Kubíček

Pavel

2K

206,30

11

2.místo

Kvasnička

Vladimír

Falco Motorsport

203,50

8

3.místo

Kalista

Martin

MH Honda Racing

202,80

12

4.místo

Cikán

Radek

AŠ Hvězda

171,60

8

5.místo

Novák

Tomáš

Nowi motorsport

120,90

8

 

N nad 2001ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Matoušek

Jan

Maty Cars

285,70

12

2.místo

Zakouřil

Tomáš

LT Motorsport

155,30

8

3.místo

Kubeš

Ladislav

LT Motorsport

95,10

7

 

N do 2000ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Hovorka

Roman

RK Motorsport

222,20

8

2.místo

Jelínek

Petr

-

195,00

8

3.místo

Matoušek

Karel

RK Motorsport

181,50

7

4.místo

Svoboda

Zdeněk

AS Sychrov

77,40

7

5.místo

Maizner

Stanislav

Alive

35,40

7

 

N2-volná

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Černý

Ctibor

#BOWA

177,00

7

 

H do 1600ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Andrys

František

AS SYCHROV racing

254,00

11

2.místo

Kubová

Denisa

AS SYCHROV racing

102,00

7

3.místo

Kuba

Aleš

AS SYCHROV racing

90,90

7

 

Gesammtsieger-Absolutní vítěz E1 bis 950ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Webinger

Jiří

Webi trabi

108,00

7

 

Gesammtsieger-Absolutní vítěz E1 bis 1400ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Volena

Jiří

JK Motorsport

365,20

14

2.místo

Bureš

Radek

MBM team

281,70

12

3.místo

Lapiš

Vladimír

JK motorsport

177,20

12

4.místo

Klokočník ml.

Tomáš

Alive

123,40

9

5.místo

Kroupa

Roman

-

108,80

8

6.místo

Oršula

Pavel

JPO motorsport

68,30

8

 

 

 

Gesammtsieger-Absolutní vítěz E1 bis 1600ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Boček

Jiří

Boček Motorsport

268,40

14

2.místo

Kašpar

Michal

Myšáci 77

223,50

9

3.místo

Boček ml.

Jiří

Boček Motorsport

208,10

11

4.místo

Kašparová

Martina

Myšáci 77

124,00

9

5.místo

Falk

Ralf

RennFalken

65,40

7

 

CZECH E1 bis 1600ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Boček

Jiří

Boček Motorsport

131,9

7

 

DEUTCH E1 bis 1600ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Falk

Ralf

RennFalken

173

7

 

Gesammtsieger-Absolutní vítěz E1 bis 2000ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Pribula

Mojmír

Dům barev

181,50

8

2.místo

Wainer

Pavel

#Bowa

180,30

9

3.místo

Němček

Michal

-

175,00

12

4.místo

Šafařík

Martin

MT racing

169,90

14

5.místo

Baďura

Svatopluk

IGS Racing

134,80

7

6.místo

Bubeníček

Petr

JK Motorsport

123,50

9

7.místo

Musil

Josef

MBM team

96,00

8

 

 

 

Gesammtsieger-Absolutní vítěz E1 ob 2001ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Hruška

Jiří

Auto Slaný

276,00

10

2.místo

Lehmann

Tomáš

Kajman team racing

239,50

8

3.místo

Kolčava

Radek

Auto - Kora motorsport

232,10

9

4.místo

Lehmann

Karel

Kajman team racing

181,60

10

5.místo

Mondek

Karel

-

112,80

9

6.místo

Falk

Klaus

RennFalken

94,40

9

7.místo

Verbič

Miroslav

JK Motorsport

92,30

7

8.místo

Verbičová

Nikola

JK Motorsport

37,20

7

 

 

DEUTCH E1 ob 2001ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Falk

Klaus

RennFalken

140

9

 

Gesammtsieger-Absolutní vítěz E2/C

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Bursa

Luděk

Elektrobursa

130,40

8

2.místo

Kolek

Tomáš

MT racing

101,40

7

3.místo

Bursa

Jan

Elektrobursa

100,00

8

 

Formulové vozy-formule E2

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Pithard

Karel

Alive

208,60

14

 

JUNIOR CUP

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Bursa ml.

Jan

Elektrobursa

208,00

11

 

DÁMSKÝ POHÁR

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

KAŠPAROVÁ

Martina

Martina Baby

204

9

2.místo

Verbičová

Nikola

JK Motorsport

94,5

7

3.místo

KUBOVÁ

Denisa

Stechema racing

93,6

7

Gesammtsieger-Absolutní vítěz H ob 1601ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Kunz

Kurt

-

204,10

12

2.místo

Šplíchal ml.

Jiří

Šplíchy

129,80

7

CZECH-H NAD 1600ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Šplíchal ml.

Jiří

Šplíchy

126,1

7

DEUTCH H OB 1600ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Kunz

Kurt

240b

12

 

Gesammtsieger-Absolutní vítěz H bis 1400ccm

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Brousek

Petr

Hustle

285,00

12

2.místo

Brousek

Adam

Hustle

195,00

8

3.místo

Skořepa

Jan

IGS Racing

172,80

8

4.místo

Václavík

Petr

VK Motorsport

113,20

7

5.místo

Plevka

Jiří

Chodovar

71,20

7

 

Hosté

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Šťástka

Jiří

LEGR racing team

0,00

8

PŘEDJEZDEC

1.místo

Karel

Rákosník

Alive

14

 

Přihlášení



Přihlášky k závodům

Přihlášení jezdci

Partnerské kluby

Mediální partneři

 

Záchranné složky



statistika

Členové : 942
Obsah : 1623
Počet zobrazení článků : 3043208

Navigace

Nejčtenější

Statistika

Právě připojeni - hostů: 42 

Založeno na Joomla!. Designed by: joomla templates web hosting Valid XHTML and CSS.