Hlavní partner

 

Partneři

 

 

 

 

 

Home Výsledky 2016
Konečné absolutní pořadí klasifikovaných jezdců sezóny 2019 Tisk Email

Jezdci odjeli sedm a více závodů

 

 

Absolutní pořadí sezóny 2019

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Volena

Jiří

JK Motorsport

365,20

14

2.místo

Hřava

Jaroslav

Kroubang racing

338,50

14

3.místo

Matoušek

Jan

Maty Cars

285,70

12

4.místo

Brousek

Petr

Hustle

285,00

12

5.místo

Bureš

Radek

-

281,70

12

6.místo

Hruška

Jiří

Auto Slaný

276,00

10

7.místo

Boček

Jiří

Boček Motorsport

268,40

14

8.místo

Andrys

František

AS SYCHROV racing

254,00

11

9.místo

Lehmann

Tomáš

Kajman team racing

239,50

8

10.místo

Kolčava

Radek

Auto - Kora motorsport

232,10

9

11.místo

Kašpar

Michal

Myšáci 77

223,50

9

12.místo

Hovorka

Roman

RK Motorsport

222,20

8

13.místo

Pithard

Karel

Alive

208,60

14

14.místo

Boček ml.

Jiří

Boček Motorsport

208,10

11

15.místo

Bursa ml.

Jan

Elektrobursa

208,00

11

16.místo

Kubíček

Pavel

2K

206,30

11

17.místo

Kunz

Kurt

-

204,10

12

18.místo

Kvasnička

Vladimír

Falco Motorsport

203,50

8

19.místo

Kalista

Martin

MH Honda Racing

202,80

12

20.místo

Brousek

Adam

Hustle

195,00

8

21.místo

Jelínek

Petr

-

195,00

8

22.místo

Kodajek

Jakub

Maty Cars

184,50

11

23.místo

Lehmann

Karel

Kajman team racing

181,60

10

24.místo

Matoušek

Karel

RK Motorsport

181,50

7

25.místo

Pribula

Mojmír

Dům barev

181,50

8

26.místo

Wainer

Pavel

#Bowa

180,30

9

27.místo

Lapiš

Vladimír

-

177,20

11

28.místo

Černý

Ctibor

#BOWA

177,00

7

29.místo

Němček

Michal

-

175,00

12

30.místo

Skořepa

Jan

IGS Racing

172,80

8

31.místo

Cikán

Radek

AŠ Hvězda

171,60

8

32.místo

Šafařík

Martin

MT racing

169,90

14

33.místo

Zakouřil

Tomáš

LT Motorsport

155,30

8

34.místo

Baďura

Svatopluk

IGS Racing

134,80

7

35.místo

Bursa

Luděk

Elektrobursa

130,40

8

36.místo

Šplíchal ml.

Jiří

Šplíchy

129,80

7

37.místo

Kašparová

Martina

Myšáci 77

124,00

9

38.místo

Bubeníček

Petr

JK Motorsport

123,50

9

39.místo

Klokočník ml.

Tomáš

Alive

123,40

9

40.místo

Novák

Tomáš

Nowi motorsport

120,90

8

41.místo

Václavík

Petr

VK Motorsport

113,20

7

42.místo

Mondek

Karel

-

112,80

9

43.místo

Kroupa

Roman

-

108,80

8

44.místo

Webinger

Jiří

Webi trabi

108,00

7

45.místo

Kubová

Denisa

AS SYCHROV racing

102,00

7

46.místo

Kolek

Tomáš

MT racing

101,40

7

47.místo

Bursa

Jan

Elektrobursa

100,00

8

48.místo

Musil

Josef

MBM team

96,00

8

49.místo

Kubeš

Ladislav

LT Motorsport

95,10

7

50.místo

Falk

Klaus

RennFalken

94,40

9

51.místo

Verbič

Miroslav

JK Motorsport

92,30

7

52.místo

Kuba

Aleš

AS SYCHROV racing

90,90

7

53.místo

Svoboda

Zdeněk

AS Sychrov

77,40

7

54.místo

Plevka

Jiří

Chodovar

71,20

7

55.místo

Oršula

Pavel

-

68,30

8

56.místo

Falk

Ralf

-

65,40

7

57.místo

Verbičová

Nikola

JK Motorsport

37,20

7

58.místo

Maizner

Stanislav

Alive

35,40

7

59.místo

Šťástka

Jiří

LEGR racing team

0,00

8

 

Přihlášení



Přihlášky k závodům

Přihlášení jezdci

Partnerské kluby

Mediální partneři

 

Záchranné složky



statistika

Členové : 942
Obsah : 1623
Počet zobrazení článků : 3043247

Navigace

Nejčtenější

Statistika

Právě připojeni - hostů: 55 

Založeno na Joomla!. Designed by: joomla templates web hosting Valid XHTML and CSS.