Hlavní partner

 

Partneři

 

 

 

 

 

Home Výsledky 2016
Absolutní pořadí sezóny 2020 po Bílině Tisk Email

Absolutní pořadí sezóny 2020

umístění

jezdec

team

body

Počet závodů

1.místo

Majer

Jindřich

-

120,00

3

2.místo

Lehmann

Tomáš

Kajman team racing

107,50

3

3.místo

Černý

Ctibor

#Bowa

92,00

3

4.místo

Hřava

Jaroslav

Žabaq Racing

90,50

3

5.místo

Kašpar

Michal

Myšáci 77

86,00

3

6.místo

Král

Ivo

Svijany racing

82,00

3

7.místo

Pribula

Mojmír

Dům barev

73,20

3

8.místo

Volena

Jiří

JK Motorsport

72,00

3

9.místo

Brousek

Adam

Hustle

72,00

2

10.místo

Matoušek

Jan

Maty Cars

71,00

3

11.místo

Webinger

Jiří

Webi trabi

70,00

3

12.místo

Donát

Martin

-

66,50

2

13.místo

Boček

Jiří

Boček motorsport

66,00

3

14.místo

Boček

Jiří

Boček Motorsport

64,50

3

15.místo

Míšek

Patrik

MBM team

63,00

2

16.místo

Pokorný

Josef

Bobkolety

60,80

2

17.místo

Jelínek

Petr

Maty Cars

60,50

3

18.místo

Veselý

Zdeněk

Vráboš team

60,00

3

19.místo Pluhař Dominik BDT Racing 60,00 2
20.místo

Ješeta

Jakub

Ford Club CI5

57,00

2

21.místo

Baxa

Josef

Kajman team racing

56,00

2

22.místo

Škarda

David

SKU

55,20

3

23.místo

Kopelent

Ladiskav

Autosport Kopelent

54,00

2

24.místo

Svoboda

Ivan

Webi trabi

52,50

3

25.místo

Bursa ml.

Jan

Elektrobursa

52,00

2

26.místo

Bauer

Michal

-

51,30

2

27.místo

Maier

Pavel

VK -Motorsport

51,20

2

28.místo

Řepka

Martin

Boček motorsport

51,00

2

29.místo

Novák

Tomáš

Nowi motorsport

50,80

3

30.místo

Zakouřil

Tomáš

LT Motorsport

50,00

3

31.místo

Wainer

Pavel

#Bowa

48,60

3

32.místo

Bubeníček

Petr

JK Motorsport

48,60

2

33.místo

Pták

František

Žabaq Racing

48,40

3

34.místo

Pašek

Roman

Pašek motorsport

48,00

2

35.místo

Šafařík

Martin

MT racing

45,40

3

36.místo

Hautshauser

Jan

Auto Reno

44,00

3

37.místo

Hartych

Ondřej

Hartych racing

44,00

2

38.místo

Václavík

Petr

VK Motorsport

43,50

3

39.místo

Zajíc

Tomáš

Ford Club CI5

43,20

2

40.místo

Besta

Jan

-

42,00

2

41.místo

Čulík

Patrik

-

42,00

2

42.místo

Malotín st.

Václav

Kajman team racing

41,80

2

43.místo

Kašparová

Martina

Myšáci 77

39,60

3

44.místo

Hudec

Jan

-

39,60

2

45.místo

Bobek

Jiří

Bobkolety

39,00

2

46.místo

Bursa

Adam

Elektrobursa

39,00

2

47.místo

Lehmann

Karel

Kajman team racing

38,00

3

48.místo

Svoboda

Zdeněk

AS Sychrov

38,00

2

49.místo

Hruška

Jiří

Auto Slaný

37,50

2

50.místo

Bursa

Luděk

Elektrobursa

37,50

2

51.místo

Matas

Zdeněk

Maty team

36,00

2

52.místo

Balvín

Ondřej

AMK Mariánské lázně

35,00

3

53.místo

Cejnar

Jiří

-

35,00

2

54.místo

Herold

Tomáš

Sorry jako rally team

34,50

2

55.místo

Bendl

Martin

Bobkolety

34,20

2

56.místo

Bursa

Jan

Elektrobursa

33,00

2

57.místo

Andruchovič

Milan

Toyoco Racing

33,00

2

58.místo

Šarocha

Jiří

MG Auto racing

32,00

2

59.místo

Šimoník

Zdeněk

-

32,00

2

60.místo

Kalista

Lukáš

MH Honda Racing

31,20

2

61.místo

Lorenz

Ondřej

Audi sport Praha

30,60

2

62.místo

Mondek

Karel

MK Plzeň

30,00

3

63.místo

Frank

Jiří

JL - rellycross

30,00

2

64.místo

Palme

Kay

PALME racing

30,00

1

65.místo

Štefl

Martin

Webi trabi

28,80

2

66.místo

Leicht

Patrik

Leicht racing

28,00

1

67.místo

Barcík

Jan

Matycars

27,30

3

68.místo

Štefl

Vít

Webi trabi

26,00

2

69.místo

Šauer

Jiří

-

26,00

1

70.místo

Šteiner

Ladislav

-

25,60

2

71.místo

Kolčava

Radek

Auto - Kora motorsport

24,00

1

72.místo

Kocál

Oldřich

VK Motorsport

23,90

3

73.místo

Němček

Michal

Maty Cars

23,40

2

74.místo

Pilka

Radek

NOSTALGIA Racing Team Plzeň

22,80

2

75.místo

Palme

Max

PALME racing

22,50

1

76.místo

Skořepa

Jan

IGS Racing

22,00

1

77.místo

Hudeček

Tomáš

4FIN

22,00

1

78.místo

Brousek

Petr

Hustle

21,60

2

79.místo

Munzar

Petr

Auto borci z garáže

21,60

2

80.místo

Musil

Josef

MBM team

21,60

2

81.místo

Němček

Michal

Maty Cars

21,00

1

82.místo

Homola

Martin

Autoservis Lev

20,00

1

83.místo

Kunz

Kurt

-

19,50

1

84.místo

Baďura

Svatopluk

IGS Racing

19,50

1

85.místo

Šnajdr

Marek

Autoklub Mariánské lázně

19,20

2

86.místo

Svoboda ml.

Zdeněk

AS Sychrov racing

19,00

2

87.místo

Maizner

Sebastian

Alive

19,00

2

88.místo

Navrátil

Luboš

NZ Motor

18,00

2

89.místo

Roubíček

Matěj

BDT Racing

18,00

2

90.místo

Kopecký

Jan

RHR Motorsport

17,50

2

91.místo

Rayman

Martin

Kroubang racing

17,00

2

92.místo

Novák

Vladimír

Nowi motorsport

16,50

1

93.místo

Svitavský

Jan

4FIN

16,50

1

94.místo

Kroupa

Roman

-

15,60

2

95.místo

Kästel

Lars

ZZ rallye sport

15,60

1

96.místo

Uherová

Lenka

VK Motorsport

15,00

3

97.místo

Zapadlo

Milan

NZ Motor

14,40

2

98.místo

Král

Marek

AS SYCHROV racing

14,40

2

99.místo

Sýkora

Lukáš

Kroubang racing

14,00

3

100.místo

Falk

Ralf

RennFalken

13,00

1

101.místo

Zajíček

Zdeněk

SOZA team

12,80

2

102.místo

Weig

Alexander

AC-Friedenfels

12,00

1

103.místo

Beneš

Jiří

-

10,80

2

104.místo

Kubata

Jaroslav

-

10,20

2

105.místo

Kopecký

Radek

RHR Motorsport

10,00

2

106.místo

Šplíchal ml.

Jiří

Šplíchy

9,60

2

107.místo

Gruner

Filip

Opel racing

9,50

2

108.místo

Pešek

Miroslav

Zeknova

9,00

2

109.místo

Tajč

Petr

-

9,00

1

110.místo

Iser

Petr

I.P. Performance

7,50

2

111.místo

Hanuš

Oldřich

AS Sychrov

7,20

2

112.místo

Šplíchal

Jiří

Šplíchy

6,40

2

113.místo

Falk

Klaus

RennFalken

6,00

1

114.místo

Peyter

Michal

AS Sychrov racing

5,70

2

115.místo

Valášek

Václav

Punto

5,70

2

116.místo

Verbič

Miroslav

JK Motorsport

5,00

2

117.místo

Tajč

Tomáš

-

2,00

1

118.místo

Kubová

Denisa

AS SYCHROV racing

0,00

2

119.místo

Kuba

Aleš

AS SYCHROV racing

0,00

2

120.místo

Kroupa

Vojtěch

-

0,00

2

121.místo

Barcik

Jan

Maty Cars

0,00

2

122.místo

Verbičová

Nikola

JK Motorsport

0,00

2

123.místo

Petříková

Zuzana

JK Motorsport

0,00

2

124.místo

Mondek

Šimon

MK Plzeň

0,00

2

125.místo

Úškrt

Antonín

Dřevoškrt

0,00

2

126.místo

Šašek

Viktor

Šašíci

0,00

2

127.místo

Novotný

Matěj

Enduro Český ráj

0,00

2

128.místo

Šašková

Jana

Šašíci

0,00

2

129.místo

Šašek

Rostislav

Šašíci

0,00

2

130.místo

Vlk

Zdeněk

VRC kart

0,00

2

131.místo

Pažout

Jaroslav

JP kart

0,00

2

132.místo

Berka

Kamil

Auktor team

0,00

2

133.místo

Bubeníček ml.

Petr

JK Motorsport

0,00

2

134.místo

Strnad

Vlastimil

Profi racing

0,00

2

135.místo

Žáček

Petr

-

0,00

2

136.místo

Červený

Miroslav

Uranové doly Jáchymov

0,00

1

137.místo

Woppler

Steffen

-

0,00

1

138.místo

Stránský

Jiří

Dokran racing

0,00

1

 

Přihlášení



Přihlášky k závodům

Partnerské kluby

Mediální partneři

 

Záchranné složky



statistika

Členové : 978
Obsah : 1681
Počet zobrazení článků : 3294781

Navigace

Nejčtenější

Statistika

Právě připojeni - hostů: 97 

Založeno na Joomla!. Designed by: joomla templates web hosting Valid XHTML and CSS.